CZY WAGA UTRACONA PODCZAS DIETY OCZYSZCZAJĄCEJ NEERA POWRÓCI?

W większości przypadków waga nie powraca. W przeciwieństwie do wielu innych diet, gdzie utracona waga jest wagą wody, waga utracona podczas diety oczyszczającej Neera pochodzi ze zniszczonych komórek i tkanki tłuszczowej. Dodatkowo, jedną z wielkich korzyści diety oczyszczającej Neera jest to, że osoby po jej przeprowadzeniu zrywają z uzależnieniem od “tuczącego, szkodliwego” pożywienia. Jak wiemy, spożywanie pokarmów, które nie są dla nas dobre, jest powodem większości przypadków nadwagi. “Fast foody”, żywność przetworzona, zawierająca biały cukier i duże ilości węglowodanów, powoduje znaczny przyrost wagi. Od wielu z tych pokarmów stajemy się uzależnieni, ponieważ dominują w diecie naszego społeczeństwa. Wypełniają półki supermarketów i sklepów spożywczych. Badania wykazały, że diety bogate w biały cukier i przetworzone węglowodany są uzależniające. Dosłownie głodni jesteśmy słodyczy, ciastek, tłuszczu itp.

Kiedy przeprowadzamy dietę oczyszczającą Neera, organizm pokonuje uzależnienie pozwalając sobie na odpoczynek od tych niezdrowych pokarmów. Trzeciego lub czwartego dnia programu zaczynamy się czuć bardzo dobrze, mamy dużo pozytywnej energii, odczuwamy wewnętrzny spokój, ponieważ pozbywamy się szkodliwych odpadów. Kiedy w końcu ukończymy program z napojem Neera, nie wracamy do starych nawyków, ponieważ czujemy się tak dobrze, że sama myśl o jedzeniu ciężkich pokarmów jest odpychająca. Zaczynamy być wrażliwi na „głos ciała” i czujemy, że organizm faktycznie wzbrania się od szkodliwych pokarmów, w naturalny sposób dążąc do zdrowia. Ciało dosłownie przemawia do nas: “Nie chcę tego jeść.”

Osoby przeprowadzające dietę oczyszczającą Neera często po jej zakończeniu zaczynają nowe życie, oparte na lepszej diecie i zdrowym stylu życia. Dieta oczyszczająca Neera oczyszcza nasz organizm. Wracamy do idealnej wagi i czujemy się tak doskonale, że z zapałem zmieniamy stare przyzwyczajenia na nowy, zdrowy styl życia. Stale otrzymujemy listy od osób, które potwierdzają to zjawisko.