O firmie

logo_kontakt


Madal Bal jest firmą, która powstała w Szwajcarii w 1978 roku jako mały sklep ze zdrową żywnością, do którego założenia Kailash A. Beyer, obecnie dyrektor międzynarodowego holdingu, został zainspirowany przez swojego nauczyciela jogi z Indii, u którego uczył się medytacji. Sklep otrzymał nazwę Madal Bal, co w sanskrycie oznacza Moc Bębna.

Filozofią Madal Bal jest prowadzenie biznesu etycznego, gdzie głównym nurtem jest skupienie na człowieku, czy jest to klient czy pracownik, bardziej niż na zysku. Ta idea odzwierciedlona jest w działalności wszystkich branż firmy.

W Polsce rozpoczęliśmy działalność w 2006 roku, naszym celem jest dotarcie do jak największej liczby osób z przesłaniem o wrodzonych samoleczących mechanizmach w organizmie każdego człowieka, które można uruchomić poprzez post leczniczy.

Madal Bal jest głównym sponsorem międzynarodowego sztafetowego biegu pokoju peacerun.org, który corocznie przemierza całą kulę ziemską. Firma Madal Bal działa również w charytatywnej organizacji The Oneness-Heart Tears and Smiles: http://www.onenessheart.org/.


podpis


Nasza siedziba

01_neera_O_FIRMIE_www