Opinie

Każda Państwa opinia na temat diety jest dla nas cenna. Zapraszamy do podzielenia się wrażeniami.

Poniżej znajdą Państwo opinie naturopatów, lekarzy i terapeutów o diecie oczyszczającej  Neera. Wielu z nich zaleca ją z powodu jej skuteczności i wygody przeprowadzania.

Opinie naturopatów, lekarzy i terapeutów o diecie Neera

Opinie użytkowników diecie Neera

dr Fritz H. Hemmerich

dyrektor Centrum Terapii Antropozoficznych w latach 2000 – 2007, Lanzarote, od roku 2007 przewodniczący „Eridanos – Centrum Salutogenezy na Teneryfie"Teneryfa, Hiszpania

„Odkryłam Dietę oczyszczającą Neera jakieś dziesięć lat temu. Jest to najlepsza, najsmaczniejsza i najprostsza dieta płynna, jaką znam, sama często z niej korzystam. Wszelka ochota na słodkości czy pikantne jedzenie znika. Oznaki zmęczenia z reguły występujące podczas poszczenia mogą być znacząco złagodzone poprzez ostrożne przygotowania. Możesz kontynuować pracę bez osłabienia”. Birgit Feliz Carrasco, naturopata, terapeutka stosująca ajurwedę, terapię kwiatową Bacha oraz detoksykację „Właściwości soku z cytryny rozpuszczania tłuszczu są nie do przecenienia w walce z nadwagą. Pomimo dużych ilości przyjmowanego soku z cytryny nawet osoby z wrażliwymi żołądkami lub ze skłonnościami do nadkwasoty mogą stosować tę kurację. Oczyszczające właściwości tej kuracji zostały laboratoryjnie potwierdzone, a pacjenci wyraźnie to odczuwają”.

RozwińZwiń

Birgit Feliz Carrasco

naturopata, terapeutka stosująca ajurwedę, detoks oraz kurację kwiatową Bacha, homeopata, instruktorka jogi, autorka książek „Moon Yoga” i „My Yoga Diary”, www.birgitfelizcarrasco.comMonachium, Niemcy

„Wysokie wymagania stawiane nam przez nasze codzienne życie i pracę sprawiają, że post krótko- czy długotrwały może być trudny. Pokusy świata zewnętrznego są silne, gdyż możemy kupić, zobaczyć czy choćby poczuć jedzenie na każdym kroku. Zapewne wiesz, o czym mówię: decydujesz się na kilka dni diety, po czym mijasz kilka cukierni i restauracji w drodze do domu... Musisz wykazać się silną wolą, by nie poddać się kuszącym zapachom i poskromić apetyt. Dieta oczyszczająca Neera jest wybawieniem, gdyż w trakcie tej diety praktycznie nie odczuwa się głodu, wiem to zarówno z własnego doświadczenia, jak też z relacji wielu moich pacjentów. Jeśli spożywasz napój Neera w trakcie oczyszczania, to atakujące cię zewsząd propozycje kulinarne nie będą robić na tobie wrażenia.”

RozwińZwiń

Dr med. Zofia Papp

Budapeszt, Węgrydietetyk, lekarz internista

„Każdy nowy produkt testuję na sobie zanim polecę go moim pacjentom. Mogę powiedzieć, że wszystko co jest napisane o Diecie oczyszczającej Neera jest prawdą. Stosowałam ją przez 9 dni i straciłam 6 kg. W tym czasie nie doświadczyłam ani osłabienia, ani obniżenia poziomu cukru we krwi, które normalnie występuje, gdy nie spożywa się stałych pokarmów.”

RozwińZwiń

Ian Barre

naturopata, konsultant zdrowotnyNorthampton, Wielka Brytania

„To, co imponuje mi w diecie Neera, to wysoka zawartość energetyczna, dzięki czemu możesz normalnie funkcjonować i pracować”.

RozwińZwiń

Jaine Kirtley

zarejestrowany naturopata i pielęgniarkaKent, Wielka Brytania

Pomocna dla osób zabieganych, dobre źródło energii „Metoda ta jest świetna jako detoks i post terapeutyczny, jest szczególnie pomocna dla osób niemających zbyt wiele czasu wolnego, dla których dieta z soków jest zbyt czasochłonna. Jest też bardzo przydatna, by wyrobić sobie nowe nawyki żywieniowe i zwalczyć przejadanie się”.

RozwińZwiń

Emma Cannon

opieka prenatalna, zdrowie kobiet, akupunktura, www.emmacannon.co.ukLondyn

Przed ciążą „Dieta oczyszczająca Neera jest bardzo przydatna dla kobiet dążących do poczęcia, wiele kobiet zmienia swoją dietę, gdy faktycznie zachodzą w ciążę. Dobrze jest przygotować się na ciążę”.

RozwińZwiń

Trevor Gunn

zarejestrowany homeopata www.trevorgunn.comLondyn/Brighton

Dobra kuracja na rozpoczęcie zmian żywieniowych „Dieta oczyszczająca ta jest bardzo użyteczna, jeśli chce się wprowadzić zmiany żywieniowe, które na stałe zajmą miejsce w twoim stylu życia. Jest to też dobry sposób na wyeliminowanie toksyn i nawyków żywieniowych, przez co leczenie jest łatwiejsze a wątroba silniejsza, co w społeczeństwie zewsząd atakowanych toksynami wątroby i nadnercza jest bardzo istotne”.

RozwińZwiń

Elizabeth Adalian

zarejestrowany homeopata (nauczycielka i lekarz)Wielka Brytania

„Zastępując choćby jeden posiłek dziennie napojem Neera, wspomagasz zdrową i stabilną utratę wagi i zapewniasz sobie wystarczające zasoby energii, by sprostać życiowym wyzwaniom. Dieta ta w połączeniu z homeopatią prowadzi do poprawienia ogólnego stanu zdrowia”.

RozwińZwiń

Birgit Feliz Carrasco

naturopata, terapeutka stosująca ajurwedę, detoks oraz kurację kwiatową Bacha, homeopata, instruktorka jogi, autorka książek „Moon Yoga” i „My Yoga Diary”, www.birgitfelizcarrasco.comMonachium, Niemcy

Najsmaczniejsza dieta płynna, jaką znam – kaprysy żywieniowe znikają „Jako terapeuta, naturopata oraz osobiście zyskałam wiele doświadczeń związanych z rozmaitymi metodami postu terapeutycznego. Odkryłam Dietę oczyszczającą Neera jakieś 10 lat temu i od tamtej pory pozostaje najlepszą, najsmaczniejszą i najprostszą dietą płynną, jaką znam i osobiście regularnie ją stosuję. Zachcianki na słodkości lub pikantne jedzenie znikają, a pijąc do 12 porcji napoju (zwykle 4-6 wystarcza), na początku diety poczujesz przyjemną sytość. Typowe dla postu terapeutycznego osłabienie jest zminimalizowane poprzez staranne przygotowania, dzięki czemu możesz pracować, nie czując wyczerpania. W czasie diety oczyszczającej kontynuuję fizycznie wymagające czynności, takie jak masaże ajurwedyczne i zajęcia jogi. Swoją drogą, pełne masaże ajurwedyczne są świetnym dodatkiem. Masaże z olejkami ziołowymi wspomagają procesy oczyszczania z toksyn, a regularne ćwiczenia jogi dodają energii! Swoim pacjentom zalecam również suche masaże szczotką z rana, by jeszcze wzmocnić oczyszczanie. Wielu z moich pacjentów jest zadziwionych skutecznością Diety oczyszczającej Neera, a ja sama już planuję następną rundę w okolicach Bożego Narodzenia!”

RozwińZwiń

Luis Juan Mompo

Lekarz naturopataBarcelona, Hiszpania

„Fakt, że człowiek po dziesięciu, czternastu lub więcej dniach programu może czuć się tak pełen energii, bez potrzeby zaniechania codziennych zajęć, wskazuje na to, że naprawdę otrzymuje wszystkie potrzebne substancje odżywcze. Trzeba zrozumieć, jak ważne jest powstrzymanie się od spożywania stałych pokarmów, polega na bezpośrednim oddziaływaniu postu na źródło wszelkich patologii. W jednym ze swoich aforyzmów, ojciec medycyny, Hipokrates, powiedział:”…nieczystość jest powodem wszystkich chorób”. Nie powinniśmy więc być zaskoczeni, że przeprowadzony skutecznie dzięki syropowi i cytrynie post przynosi tak niesłychane rezultaty. Dzięki odciążeniu mechanizmów przemiany materii i asymilacji (anabolizm), energia organizmu porusza się odśrodkowo (katabolizm), w ten sposób sprzyjając usuwaniu toksyn i odpadów. Wracając do Hipokratesa, w innym ze swoich aforyzmów powiedział: „…w rozwijającej się chorobie należy przestać jeść… Kiedy karmimy chore ciało, choroba rozwija się”. Korzyści płynące z dłuższego powstrzymania się od spożywania stałych pokarmów są niewymierne dla wszystkich poziomów naszego istnienia: fizyczno-energetycznego, emocjonalnego, mentalnego i duchowego. Pamiętając słowa Hectora Durville`a: „zatruty człowiek czuje i myśli poprzez swoje toksyny”, możemy zrozumieć dlaczego po programie oczyszczania komórek i układu nerwowego człowiek czuje się jaśniejszy i spokojniejszy. Jest to ta psychofizjologiczna równowaga, która prowadzi do stanu naturalnej harmonii, tak charakterystycznej dla doskonałego stanu zdrowia.”

RozwińZwiń

Dr Fritz Hemmerich

dyrektor Centrum Terapii Antropozoficznych w latach 2000 – 2007, Lanzarote, od roku 2007 przewodniczący „Eridanos – Centrum Salutogenezy na Teneryfie"Teneryfa, Hiszpania

Jako że dieta oczyszczająca Neera zawiera wszystkie niezbędne mikroelementy, witaminy (…), jak też odpowiednią ilość substancji odżywczych, dietę można przeprowadzać, nie odczuwając typowego dla takich oczyszczania zmęczenia... W przeciwieństwie do innych diet detoksykacyjnych nie ma żadnych przeciwwskazań, by pacjent prowadził auto, gdyż jeśli skutki uboczne występują, to bardzo niewielkie. Zalecamy za to dużo odpoczynku w trakcie okresu przejściowego (pierwsze trzy dni oczyszczania), gdyż to wtedy pacjent jest narażony na największe ryzyko pojawienia się bólów głowy, poirytowanie lub natężenie chronicznych przypadłości. Z reguły przechodzą one po czwartym dniu oczyszczania, gdy pacjent może pozwolić sobie na więcej swobody... Tempo utraty wagi jest zależne od wagi początkowej. Osoby otyłe z reguły tracą około 5 do 9 kilogramów w trakcie dwutygodniowej kuracji, z czego 2-2,5 kilograma to płyny, które po zakończeniu diety powoli będą się gromadzić na nowo. Wysoki potencjał odchudzający diety można uzasadnić rozpuszczającymi tłuszcz właściwościami soku z cytryny. Pomimo wysokiej zawartości soku z cytryny osoby z wrażliwym żołądkiem lub nietolerancją kwasów mogą przeprowadzać dietę, jeśli proporcje są zachowane. (…) Właściwości detoksykacyjne diety są dogłębne (co potwierdza analiza laboratoryjna) i silnie odczuwane przez samych pacjentów (ulga w dolegliwościach takich, jak przewlekły nieżyt zatok, nieżyt oskrzeli, zapalenie migdałków lub problemy skórne).

RozwińZwiń

Janine Leach

zarejestrowany osteopata oraz była przewodnicząca British Naturopathic Associationunbridge Wells, Kent

Sama próbowałam tej diety oczyszczającej i stosuję ją również w swojej praktyce lekarskiej. Dobrze smakuje, łatwo jest wytrzymać 5-10 dni, zapewnia szybkie oczyszczenie i jest odpowiednia dla pacjentów z rozmaitymi dolegliwościami. W roku 2002 Janine Leach opublikowała artykuł na stronie Positive Health (www.positivehealth.com) na temat cytrynowego detoksu, określając Dietę oczyszczającą Neera jako „najprostszą metodę postu”, jaką w ciągu całej kariery naturopaty spotkała. „Post od dawna jest istotną częścią praktyki w naturopatii, zabieg ten ma wspomóc ciało w uzdrowieniu się samemu. W trakcie postu układ trawienny odpoczywa, podczas gdy trwa detoksykacja organizmu, a układ odpornościowy jest pobudzany do szybkiej odbudowy. Naturopaci korzystają z diet postnych zarówno do leczenia silnych infekcji, jak też chronicznych przypadłości, których wspólną cechą jest zator, takich jak na przykład astma, zapalenie zatok, pęcherzyka żółciowego, jelita grubego lub choroby skóry. „Dieta ta jest zgodna z zasadami ajurwedy. Naturalny syrop z drzew Madal Bal eliminuje Amę i poprawia samopoczucie, wzmacnia i działa odmładzająco zarówno na ciało, jak i umysł”. „Większości dorosłych wychodzi na zdrowie przeprowadzanie diety raz lub dwa razy w roku. Jednakże z powodu dużych ilości substancji ksenobiotycznych odkładających się w organizmie z powodu zanieczyszczenia chemicznego środowiska (…) naturopaci zaczynają nieraz proponować częstsze, krótsze diety, na przykład po trzy dni w miesiącu".

RozwińZwiń

Dr Jeoff Drobot

dyrektor Calgary Centre for Naturopathic MedicineCalgary, Kanada

Przetestowałem Dietę oczyszczającą Neera na setkach moich pacjentów ze świetnymi rezultatami. Uważam, że to niesamowity sposób, by dać odpocząć układowi trawiennemu, dzięki czemu późniejsze kuracje przebiegają skuteczniej (…) Jeśli pracujesz w sektorze medycznym, to Dieta oczyszczająca Neera cię nie zawiedzie.

RozwińZwiń
Jesteś naturopatą, lekarzem lub terapeutą? Czekamy na Twoją opinię o syropie NEERA

Agnieszka Mazurkiewicz

Krasnystaw

Witam. Jestem w 10 dniu kuracji. Samopoczucie jakie uzyskałam dzięki zastosowaniu się do wskazówek oczyszczania za pomocą tego przepisu jest WYŚMIENITE. Energii mam dla kilku osób. 8kg mniej pozwala na swobodne ruchy bez wysiłku. A tak poważnie...polecam wszystkim ,którzy wierzą w zbawienne samooczyszczanie się organizmu, bo ja już uwierzyłam. Zniknęły mi tłuszczaki na rękach w ilości co najmniej 10. Zniknął gdzieś ból rąk, kolan i rwa kulszowa. Nie ma się co zastanawiać. Trzeba kontynuować poszcząc przynjamniej jeden dzień w tygodniu. Zachęcam wsztskich!!Próbujcie. Człowiek nie jest głodny. Nie ma się co zastanawiać!!

RozwińZwiń

Sylwia

praca biurowakOlkusza

Witam mam 33lata i mało aktywny tryb życia. Podczas diety oczyszczającej w ciągu 10dni schudłam 8kg. Jestem w szoku że poraz pierwszy tyle schudłam w tak krótkim czasie pijąc 6 do 10 szklanek napoju dziennie Diety powtórzę napewno za miesiąc.

RozwińZwiń

Michał Ś.

Gdańsk, Polska

Chcę się podzielić moimi pozytywnymi emocjami związanymi z ostatnimi doświadczeniami z syropem Neera. Po pierwsze zastosowałem 8 dniową przeczyszczającą głodówkę wspomagając się syropem. Głodówka przeszła u mnie książkowo - czyli przez pierwsze 3-4 dni trochę się męczyłem ale nie aż tak bardzo. W tym czasie stosowałem dziennie ok. 1,5 litra roztworu wody+200ml syropu + sok z jednej cytryny + szczypta Cayenne. Zazwyczaj wystarczało, ale czasem wieczorem wspomagałem się jeszcze łykiem koncentratu Neera bo nie mam problemów w piciu go bez rozcieńczenia. Po 5 dniu tryskałem wręcz energią i gdyby nie zdrowy rozsądek to bym po pracy jeszcze poszedł pobiegać. Oczywiście wieczorem energia mi się zazwyczaj kończyła, ale nie zmieniałem zupełnie swojego trybu życia - normalna praca od 8 do 16, wyjazdy służbowe itp. 9 dnia oficjalnie zakończyłem głodówkę, choć mogłem spokojnie ją jeszcze prowadzić dalej. Ale prawdę mówiąc trochę mi się to znudziło. Ponieważ tego dnia trochę biegam, to poszedłem tego dnia sprawdzić czy po 8 dniach bez jedzenia moja forma całkiem spadła… I przebiegłem normalnym tempem 7 km po czym siły mnie opuściły jak nożem uciął. Ale następnego dnia było to już 9 km, a na trzeci dzień po głodówce zrobiłem normalny trening 10km w tempie nawet trochę wyższym niż zazwyczaj. Było to wszystko jakieś 1,5 miesiąca przed maratonem gdańskim, w którym zamierzałem wystartować. Wtedy to też wpadłem na pomysł, żeby zamiast żeli i batonów energetycznych pomagających w uzupełnianiu glikogenu na dłuższych dystansach, zacząć używać koncentratu Neera (nierozcieńczony). Metoda zaczęła się sprawdzać rewelacyjnie. Efekt jest ten sam, ale co natura to natura. Nie wiem z czego robią te żele co to je można kupić w sklepach sportowych ale jest to chyba sama chemia. Na Neera energia podczas biegu jest taka sama, w dodatku lepiej się to wchłania i można wziąć sobie do buteleczki większą ilość. Zazwyczaj buteleczkę 100 ml zużywam na 20km biegu. Na maraton poszedłem więc zaopatrzony w 2 takie piguły. Uzupełniałem energię począwszy od 10 km co 5 km po małym łyczku. Oprócz tego na trasie zjadłem tylko 2 banany no i oczywiście regularnie piłem izotonik i wodę co 10 km. Maraton udało się ukończyć w bardzo dobrej formie i w założonym czasie tj. 4 godz. Gorąco polecam stosowanie Neera jako substytutu żeli, ja zamierzam to kontynuować.

RozwińZwiń

ewa r.

ekspedientka w sklepie ogólnospożywczymkatowice polska

Jestem w piątym dniu diety oczyszczającej, czuję się trochę osłabiona. Dieta Neera jest bardzo wygodna i smaczna.

RozwińZwiń

Mieczysław G.

Tychy,Polska

Jestem uczestnikiem diety oczyszczającej Neera drugi raz i mam te same objawy co poprzednio.T.z samopoczucie wyśmienite,spadek wagi,sen bezproblemowy,ciśnienie w dół ,żadne lekarstwa wczesnej nie pomagały.Tak w trzecim dniu lekkie znużenie ale nie na tyle aby nie uprawiać sportu.Waga ostro w dół przed dietą 116 kg po 7 dniach 108 oczywiście cześć wagi wraca ale efekt jest.

RozwińZwiń

Barbara G.

Gdynia

Robiąc tę dietę oczyszczającą miałam wrażenie, że piję jakiś cudowny eliksir. Weszłam w stan całkowitego spokoju i odczuwałam niezwykłą lekkość. Schudłam 6,5 kg.

RozwińZwiń

Bożena B.

Gdańsk

Naprawdę przyjemnie było zrobić tę dietę oczyszczającą. Nie miałam żadnych efektów ubocznych, o których czytałam, że mogłyby się pojawić. Moja skóra błyszczała. Ćwiczyłam pozycje jogi przez całą dietę, bo miałam dużo energii. Nawet biegałam z moimi małymi synkami. Rzadko odczuwałam głód i zgubiłam ponad 6 kg, co mnie bardzo cieszy. Od tamtej pory waga nie zmieniła się nawet przez Święta.

RozwińZwiń

Cezary G.

Bydgoszcz

Właśnie skończyłem 10-dniową dietę oczyszczającą. Czuję się fantastycznie. Polecam każdemu.

RozwińZwiń

Maria M.

Sopot

Po przebyciu diety oczyszczającej 5-dniowej czuję się spokojna i wyciszona. Mam ochotę na zdrowe jedzenie. Chcę za jakiś czas powtórzyć oczyszczanie, ale już przez 10 dni.

RozwińZwiń

Irena P.

Warszawa

Stosuję dietę oczyszczającą Neera regularnie 2 razy w roku i dzięki temu pozbyłam się wszelkich zmartwień o moją wagę. Wiem, że w każdej chwili mogę sięgnąć po Syrop z Drzew i cytryny i schudnąć parę kilo w kilka dni. To jest naprawdę komfort psychiczny.

RozwińZwiń

Mariola K.

Warszawa

Dieta oczyszczająca jest super. Czuję się świetnie i chcę kontynuować raz w tygodniu. Dieta Neera robi furorę wśród moich znajomych.

RozwińZwiń

Jakub M.

Gdynia

Jestem w siódmym dniu diety oczyszczającej i jestem zaskoczony tym jak dobrze się czuję. Od wielu miesięcy nie miałem tyle energii. Żadnych efektów ubocznych.

RozwińZwiń

Patrycja K.

Lublin

"Wybrałam plan 10-dniowy. Dnia drugiego trochę kręciło mi się w głowie i czułam w niej lekki ból. Ale nikt nie przygotował mnie na odkrycie o poranku dnia drugiego. Ubyło mi 2 kg! Czwartego dnia czułam się jakby świat należał do mnie. Po 10 dniach straciłam 8,5 kg. Przez Święta i Nowy Rok wcale nie utyłam."

RozwińZwiń

Joanna H.

Toruń

Chciałabym podzielić się z Wami moimi doświadczeniami z diety oczyszczającej Neera. Naturalny syrop jest bardzo przyjemny w smaku i całkowicie zaspokajał mój głód. Już po krótkim czasie czułam się wspaniale i przynajmniej 3 osoby dziennie zwracały uwagę na to, jak zdrowo i kwitnąco wyglądam.

RozwińZwiń

Jan M.

Kalisz

Nigdy w życiu nie czułem się tak czysty. Dosłownie czułem jak toksyny i tłuszcz opuszczają moje ciało. Każdego ranka na diecie czułem się jak nowonarodzony człowiek. Największe wrażenie zrobił na mnie fakt, że dieta jest o wiele łatwiejsza niż przypuszczałem. Nie odczuwałem głodu, którego się spodziewałem, zamiast tego napój Neera dał mi całą energię, która była mi potrzebna, aby wytrwać całe 14 dni. Zrozumiałem, że głód jest rzeczą bardziej mentalną niż fizyczną.

RozwińZwiń

M. Garcia

Richmond, Virginia

"Mój lekarz powiedział mi, że w moim organizmie jest dużo toksyn (prawdopodobnie pochodzących z typowej amerykańskiej diety). Od lat miałam trądzik. Kiedy rozpoczęłam dietę oczyszczającą Neera trądzik się nasilił, ale już czwartego dnia zaczął znikać, a siódmego dnia nie było po nim śladu. Moja cera nie była tak gładka od dzieciństwa. Oczyściłam organizm z toksyn! Jestem naprawdę zadowolona z rezultatów. Planuję powtarzać dietę oczyszczającą przynajmniej raz w roku.”

RozwińZwiń

D. Owen

San Diego, Kalifornia

"W kwietniu usunięto mi woreczek żółciowy. Przed operacją badania wykazały, że mam poziom cholesterolu 253. Miałem ciśnienie krwi 130 na 80. Latem kupiłem pierwszą butelkę syropu MADAL BAL. Piję go na śniadanie, na obiad jem sałatkę, a kolację pomijam. Wczoraj, 13 października, otrzymałem wyniki badań krwi. Cholesterol spadł do 189. Ciśnienie krwi do 106 na 68. Schudłem 13 kg. Nigdy wcześniej nie osiągnąłem takich nieprawdopodobnych rezultatów. Mój poziom cholesterolu spadł poniżej 200 po raz pierwszy od 22 lat! Chciałbym wam podziękować.”

RozwińZwiń

R. Buhrman

Phoenix, Arizona

"Stosowałem dietę oczyszczającą Neera przez 15 dni. Schudłem 8,5 kg, moja skóra błyszczała i czułem się wspaniale. W czasie, kiedy przeprowadzałem oczyszczanie, zajmowałem się ciężko chorym krewnym. W tym stresującym czasie zauważyłem,że byłem wyciszony emocjonalnie. Podczas gdy moim celem było oczyszczenie ciała z toksyn, korzyści emocjonalne i duchowe, których doświadczyłem, daleko przerosły te fizyczne.”

RozwińZwiń

David Stouder

właściciel sklepu ze zdrową żywnością "Apple Health Foods", gospodarz programu "Półka z witaminami" w radiu KESTRedwood City, Kalifornia

"Mam dość wymagającą pracę i obawiałem się przeprowadzić dietę oczyszczającą. Jednak muszę powiedzieć, że w czasie całej diety nigdy nie poczułem się zmęczony i miałem dużo energii. Schudłem 4,5 kg w 5 dni. W moim sklepie zalecamy dietę oczyszczającą Neera młodym ludziom, starszym ludziom, właściwie każdy może ją zastosować. Mieliśmy klientkę, która była bardzo sceptyczna i postanowiła zastosować oczyszczanie tylko przez 3 dni. Ostatecznie zrobiła 7 dni. W czasie diety oczyszczającej nie jesteś głodny, bo stale popijasz pyszny, słodki napój Neera. Dieta oczyszcza ciało na poziomie komórkowym, a jeśli marzysz o zmianie codziennej diety i stylu życia, to jest wspaniały sposób na nowy początek".

RozwińZwiń

Bogdan B.

Legnica

Minął miesiąc od diety oczyszczającej. Czuję się fantastycznie, wyrównało mi się ciśnienie, codzienna zgaga spowodowana wrzodami żołądka zniknęła. Schudłem 7 kg w 9 dni i do tej pory waga nie wróciła.

RozwińZwiń

Nowak J.

Lublin

Mój ojciec (75 lat) w 14 dni diety oczyszczającej schudł aż 11 kg. Po oczyszczaniu wykonał badania lekarskie i jego wyniki były doskonałe. Polecam! Sam jestem naturoterapeutą.

RozwińZwiń

Ilona A.

Gdynia

Jestem w pozytywnym szoku. Od lat cierpię na gościec stawowy. Po przeprowadzeniu 5-dniowej diety oczyszczającej drętwienie palców i opuchlizna stawów całkowicie ustąpiły!

RozwińZwiń

Urszula Genowefa Wilson

Anglia

Serdecznie witam i pozdrawiam z północnej Anglii. O diecie oczyszczającej Neera dowiedziałam się z miesięcznika "Nieznany Świat" i zamówiłam ją w Ksiegarni Nieznanego Świata. Stosowałam ją od 8 do 18 kwietnia 2008 r. Podczas diety jako środek przeczyszczający stosowałam MOVICOL - jest to łagodny specyfik stosowany dla inwalidów z upośledzeniem układu ruchu. Lekkie osłabienie poczułam w czwartym i piątym dniu oczyszczania, ale po dwudziestominutowym relaksie w pozycji leżącej dobre samopoczucie powróciło i trwa. Sama jestem terapeutką i opracowałam własną dietę oczyszczającą "Sprzątanie Wnętrza Ciała", którą z wielkim powodzeniem stosowałam w Europie i Ameryce. Przyznaję, że dieta oczyszczająca Neera jest doskonała. Rzeczywiście odmładza, zmienia wygląd skóry, znikają zmiany pigmentowe i podskórne guzki tłuszczowe. Zmniejszają się cienie pod oczami. Ustały kłucia w okolicy serca. Straciłam 7 kg wagi, 12 cm w pasie, 6 cm w biodrach. Podczas oczyszczania ani ja ani mój mąż nie odczuwaliśmy przykrego zapachu z ust, który jest charakterystyczny dla poprzednio stosowanych przeze mnie innych diet oczyszczających.”

RozwińZwiń

Jan K.

Warszawa

Zastosowałem dietę oczyszczającą Neera już dwa razy. Wyniki przeszły moje oczekiwania i tak naprawdę pojawiają się po oczyszczaniu: oczyszczenie spowodowało polepszenie wyglądu skóry schudłem około 3 kg samopoczucie znacznie się poprawiło mój organizm powraca do naturalnych reakcji: to dziwne, ale jem dużo, dużo wolniej, lubię przeżuwać to co jem i samoistnie zwiększyła się dawka warzyw i owoców surowych przed dietą marzłem, co było problemem, bo nawet latem musiałem spać w grubej piżamie i w czapce - po oczyszczaniu ta przypadłość zupełnie zniknęła, nie muszę już spać w czapce, a nawet piżama okazuje się zbędna mój sen jest znacznie spokojniejszy Po pierwszym zastosowaniu diety oczyszczającej Neera namówiłem moją mamę na oczyszczenie. Moja mama w tym roku ukończyła 80 lat i ogólnie rzecz biorąc jest bardzo zdrową osobą, ale i dla niej dieta Neera zrobiła coś dobrego: moja mama schudła około 7 kg jej skóra wygląda na zdrowszą zawsze rano miała problem ze wstawaniem, określiła to jako odrętwienie i musiała się trochę pogimnastykować w łóżku, aby wstać. Nie było to zbyt uciążliwe, ale jednak czuła, jak to określała, ciężkie nogi i ciężkie ręce. Po diecie mówi, że wstaje z łóżka jak 60 - tka miała operację zaćmy na oczy i zawsze musi zakrapiać oczy specjalnym płynem kiedy zaczyna widzieć "czarne nitki", po kuracji nie musiała przez długi czas stosować kropli do oczu mama była bardzo wdzięczna, że namówiłem ją na tę dietę oczyszczającą, bo naprawdę poczuła się zdrowa.

RozwińZwiń

Elżbieta K.

Poznań

Moja przygoda z syropem Madal Bal zaczęła się prozaicznie w lutym tego roku. Chciałam schudnąć i to był główny cel. Koleżanka opowiedziała mi o syropie i jego dobroczynnym działaniu. Oczywiście dla ogólnego "dobrego wrażenia" i samouspokojenia mówiłam o oczyszczeniu organizmu, wzmocnieniu odporności itp. W tym też czasie przygotowywałam się do operacji endoprotezy stawu biodrowego. W ciągu ostatnich kilku lat przebyłam już kilka różnych operacji. Coraz gorzej znosiłam narkozy i trudniej dochodziłam do zdrowia. Bałam się więc oczywiście tej czekającej mnie w kwietniu. Aby było mi raźniej namówiłam również siostrę na wspólne odchudzanie. Bardzo pozytywnie nastawiona rozpoczęłam oczyszczanie. Uważnie obserwowałam nasze reakcje. Pracujemy razem, więc miałam nadzieję na wspólny doping. Tym czasem okazał się zupełnie niepotrzebny. Obie nie odczuwałyśmy zupełnie głodu. Zastanawiałam się jak długo wytrzymam. Drugiego dnia w porze obiadowej poczułam lekki głód. Szybko wypiłam szklaneczkę napoju i zajęłam się czymś pracochłonnym. Wieczorem rozbolała mnie głowa więc poszłam spać. Potem było już tylko "z górki". Czułam się wyśmienicie. Przygotowywałam posiłki dla całej rodziny, siadałam z nimi przy stole z moim napojem nie odczuwając tego jako wyrzeczenie, nie czułam głodu, apetytu na różne potrawy. Nawet ze spokojem patrzyłam jak wcinają ciasto czy piją kawę, bez której do tej pory nie wyobrażałam sobie życia. Czułam się pełna "dobrej energii", bez wysiłku robiłam wiele rzeczy, nie czułam się osłabiona. Po dziesięciu dniach stwierdziłam, że wcale nie mam ochoty "wracać" do dotychczasowego sposobu jedzenia. Nie miałam ochoty jeść! Przedłużyłam sobie dietę jeszcze o dwa dni. Potem na sokach i warzywach pozostałam jeszcze tydzień też nie odczuwając głodu. Marzyłam o schudnięciu 8-10 kg. Niestety nie udało mi się to. Zgubiłam "tylko" 6 kg. Ale co najważniejsze nie powróciły mi one do dziś (a minęły już cztery miesiące). Nie ukrywam, że kontroluję to co obecnie jem i ile, ale nie stanowi to dla mnie problemu. Zdarzają mi się chwile szaleństwa i nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia, bo potrafię je poskromnić w ciągu kilku dni. Kawę piję teraz dla przyjemności, a nie dlatego że nie przeżyłabym bez niej dnia. Słodycze kuszą mnie nadal i w małych ilościach nie odmawiam ich sobie od czasu do czasu. Najważniejsze jednak, że po operacji którą przybyłam w kwietniu nieporównywalnie szybko odzyskałam siły. Nie miałam komplikacji po narkozie. Czułam się lekka i pełna energii. Z moich doświadczeń skorzystało już kilka osób, którym poleciłam syrop. Teraz gdy tylko skończą się moje ulubione owoce zamierzamy razem z mężem przejść na dietę. Ja, by znów się oczyścić (no i przy okazji coś jeszcze zgubić) a mąż, by zyskać dobre samopoczucie. Zachęcam i polecam

RozwińZwiń

Agnieszka D.

Gdynia

O tym, jak dieta oczyszczająca Neera sobie mnie wychowała.... Po pierwszej diecie oczyszczającej waga wskazała ubytek 4,5 kg, ale miałam wrażenie jakbym schudła conajmniej 10 kg, bo czułam się tak niezwykle lekko. Nikomu nic nie powiedziałam. A znajomi mówili: "Co Ty zrobiłaś? Podoba mi się jak teraz wyglądasz". Po paru tygodniach zrobiłam drugą dietę oczyszczającą. Ale jakież było dopiero moje zdziwienie, kiedy po tej drugiej diecie nie powróciło już łaknienie słodyczy, a kawa, z którą próbowałam się rozstać od paru lat po prostu przestała mi smakować! Nie tylko nie wróciłam do wagi sprzed oczyszczania, ale nawet schudłam kolejne 3 kg dzięki zdrowej diecie bez słodyczy.

RozwińZwiń

Magda M.

Warszawa

Przeszłam "podręcznikowo" 10-dniową diety oczyszczającej (łącznie z bezbiałkowym dniem przed i trzema dniami wychodzenia z oczyszczenia - tak jak podane w książeczce). Cały proces zakończyłam przed dwoma tygodniami, więc piszę z pewnego dystansu, gdy efekty tej diety oczyszczającej mogę lepiej ocenić: nigdy wcześniej nie przetrwałam tak długiego procesu "bez jedzenia" w sposób tak bezbolesny i w gruncie rzeczy smaczny schudłam równo 5 kg, z czego 1 kg wrócił po rozpoczęciu jedzenia, a pozostałe nie jestem typem "zajadacza" różnych stresów i napięć, to się niewątpliwie zmniejszyło, a już na pewno nie mam zwiększonego łaknienia, różnych apetycików i chceń, jem, bo jestem głodna, najadam się i mam spokój (tak, jakby wyregulowała się moja wewnętrzna busola, nie potrzebuję junkfood i jakichś dużych ilości) nie traktowałam tej diety jako odchudzającej, wiadomo, że jak się nie je to człowiek chudnie, a jak je za dużo to tyje i nie pomogą na to żadne wynalazki; podobało mi się, że nazywa się oczyszczająco-odmładzająca i sądząc po reakcjach moich znajomych rzeczywiście taka jest najbardziej poruszona jestem faktem, że zdecydowanie poprawił mi się wzrok (byłam już o krok od nabycia okularów do czytania i po oczyszczaniu okazało się, że nie jest to jeszcze potrzebne) mam 47 lat, biologicznie trudny czas dla kobiety, a ja chodzę sobie spokojna i uśmiechnięta raz w tygodniu robię dzień z oczyszczaniem, nie dla tego, że liczę na jakieś spektakularne efekty, ale dlatego, że się jakoś zwyczajnie dobrze czuję namówiłam na dietę oczyszczającą Neera trzy przyjaciółki ...

RozwińZwiń

Helen Grant

magazyn „Elle”Wielka Brytania

„Spróbowaliśmy tej diety oczyszczającej i naprawdę działa! Daje ciału odpocząć – od wszystkiego! Twoje ciało czuje się oczyszczone, a skóra odzyskuje elastyczność”.

RozwińZwiń

Trevor Smith

Australia Zachodnia

Więcej skupienia i energii w pracy „Pracuję dla dużej firmy, gdzie zajmuję się nocnymi dostawami. W ciągu ostatnich miesięcy czułem znaczne pogorszenie koncentracji, popełniałem coraz więcej błędów. Naprawdę próbowałem się skupić, jednak nocne zmiany odciskały na mnie coraz większe piętno. Przyjaciel, który sam miał dobre doświadczenia z dietą, polecił mi dietę oczyszczającą Neera. Zdecydowałem się na siedmiodniową wersję i to było w sam raz. Uznałem to za wyzwanie, a zanim się spostrzegłem, dieta się skończyła. Nie chodziło mi nawet o utratę wagi, co o zyskanie energii. Muszę przyznać, że od dawna nie czułem się tak dobrze jak po zakończeniu diety miesiąc temu. Przejaśniło mi się w głowie, nie popełniam już błędów w pracy. Jestem bardzo skoncentrowany, a dzięki detoksykacji moja wydajność poszła w górę. Czuję, że znowu żyję, a dzięki poprawie koncentracji 4 godziny pracy wykonuję w 3 i pół. Niemal nie mogę uwierzyć w to, jaki wpływ na moją pracę ma poprawa zdrowia. Nawet moje zasoby energii wzrosły, nie czuję się już tak zmęczony po pracy. Z takimi rezultatami ta dieta oczyszczająca jest warta każdej złotówki!”

RozwińZwiń

Darrell Barnett

Nowa Południowa Walia, Australia

3 dni postu, 3 dni jedzenia i wielka oszczędność pieniędzy! „Stosowałem dietę oczyszczającą Neera przez ostatnie 3 miesiące – naprzemiennie 3 dni postu oraz 3 dni zwykłego jedzenia i czuję się świetnie. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że straciłem 12 kg. Ważę teraz 79 kg, to idealna waga dla mnie. Nie mam problemów z przestrzeganiem zasad diety, a sam napój uważam za bardzo smaczny. Mogę polecić tę dietę oczyszczającą wszystkim, którzy prowadzą aktywny tryb życia i często podjadają wieczorami. Zaoszczędziłem na tej diecie fortunę!”

RozwińZwiń

Liz Shepard

Melbourne, Wiktoria, Australia

Nareszcie skuteczna dieta oczyszczająca „Dieta oczyszczająca Neera to prawdziwe wybawienie! Przeprowadzam teraz 3-4-dniową wersję co jakieś 3 miesiące. W połączeniu z bardziej świadomą dietą (przeważnie) i ruchem (półgodzinne spacery 4-5 dni w tygodniu) udało mi się zrzucić 6 kilogramów i od 13 miesięcy utrzymuje tę wagę (pomimo wahań wagi w okolicy świąt). Nigdy nie byłam szczęśliwsza w swoim ciele. Próbowałam różnych diet, lecz żadna prócz diety oczyszczającej Neera nie dawała długotrwałego efektu!”

RozwińZwiń

Kerryn Bracken

psychologSydney, Australia

Mogłabym tak bez końca „Po okresie folgowania sobie w jedzeniu i nadużywania alkoholu chciałam szybko stracić na wadze. Postawiłam więc sobie za cel pięciodniową dietę oczyszczającą Neera. Wytrwanie było łatwiejsze, niż myślałam. Po pięciu dniach czułam, że mogłabym tak bez końca. Czułam się lżejsza, czystsza, zdrowsza i mogę szczerze powiedzieć, że cel został osiągnięty!”

RozwińZwiń

Rick Toh

(18 kwietnia 2004, przed kuracją: 173 cm, 90 kg, BMI: 30,1% - po 8 miesiącach i 3 kuracjach Neera: 79 kg, BMI: 26%)Singapur

Pozbycie się 21 kg, poprawa cery, koniec z łysieniem „Miałem straszny trądzik, którego jedynie za sprawą diety oczyszczającej Neera udało mi się pozbyć. Po siedmiu dniach postu moja waga spadła z 90 kg do 85 kg. Próbowałem różnych diet i ćwiczeń, by zmniejszyć objętość brzucha, nic jednak nie pomagało. Dlatego też gdy zobaczyłem rezultaty pierwszej diety oczyszczającej, następną zacząłem zaledwie tydzień później, po czym trzecią po miesiącu. Utrata wagi była znacząca, a ja od dawna nie miałem tyle energii. Teraz zwracam więcej uwagi na to, co jem. Kolejną zaletą jest to, że przestały mi wypadać włosy, nie stosuję już żadnych kosmetyków. Poza tym świetna rzeczą jest to, że nie przybieram ponownie na wadze!”

RozwińZwiń

Brandon Goh

Singapur

Post zyskał dla mnie na znaczeniu „Dieta oczyszczająca Neera naprawdę odmieniła moje życie! Próbowałem rozmaitych diet i regularnie chodziłem na siłownię przez ostatnie cztery lata, jednak to za sprawą diety oczyszczającej Neera udało mi się pozbyć niechcianych centymetrów. W ciągu ostatnich trzech miesięcy dwa razy pościłem przez trzy dni, łącząc to z lekką wersją diety oczyszczającej po południu (tzn. zastępowałem obiady napojem Neera) i straciłem 5 kg na dobre! Teraz ważę 68 kg, to waga, której nie osiągnąłem od czasów młodości! Zajmuję się modą, ubrania są moją pasją, a teraz faktycznie dobrze na mnie wyglądają! Kiedy próbowałem innych diet, zawsze byłem zmęczony i poirytowany, nawet gdy tylko próbowałem utrzymać wagę. Dieta oczyszczająca Neera jest zupełnie inna. Na początku może chodziło tylko o odchudzanie, teraz jednak post zyskał dla mnie na znaczeniu: teraz nie chodzi tylko o wagę, lecz o odnowę całego ciała od środka. W ten sposób zbędne kilogramy znikają same z siebie. Nie pamiętam nawet, kiedy byłem taki żywotny, moje zasoby energii wzrosły nie do pomyślenia. Od kiedy stosuję dietę oczyszczającą Neera, codziennie się wypróżniam, co samo w sobie jest dla mnie małym cudem. Zacząłem też zdrowiej się odżywiać – codziennie jem brązowy ryż, a moja skóra błyszczy. Jestem skoncentrowany i pełen werwy, udaje mi się więcej zrobić. Świetna sprawa!

RozwińZwiń

Nick Bilbja

Sydney, Australia

Przyszła moja kolej na dietę „Jako osobisty trener z osiemnastoletnim stażem widziałem wiele produktów, których reklamy zawierały obietnice bez pokrycia. Paru moich pacjentów nawet spróbowało lecz szybko go porzucili. Wtedy jednak zacząłem pracować z rodziną, która wspólnie spróbowała tej diety oczyszczającej i ich rezultaty były niewiarygodne: ojciec, matka i syn łącznie zrzucili 23 kg w zaledwie tydzień. Wyglądali świetnie i tak też się czuli, więc w końcu pomyślałem: Dobra, teraz moja kolej! Stwierdziłem, że dieta jest super. Chciałem skupić się na oczyszczaniu bardziej niż odchudzaniu, a i tak zrzuciłem jakieś 3,5 kg w pięć dni, nie miałem też żadnych zachcianek żywnościowych. Od tamtej pory polecałem dietę oczyszczającą wiele razy, słyszałem też wiele pozytywnych opinii na jej temat. Każdy powinien przeprowadzać taką dietę oczyszczającą dwa razy do roku – dla lepszego samopoczucia i by pozbyć się zbędnego balastu”.

RozwińZwiń

Minal

Hongkong

Przejrzystość umysłu, wewnętrzny spokój i dobre samopoczucie „Próbowałam wielu różnych detoksów, od <> po tygodniową kurację na filipińskiej farmie. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że nic nie działa tak dobrze jak Dieta oczyszczająca Neera. W trakcie półtora roku przeprowadziłam dwie dziesięciodniowe kuracje, jak też kilka jedno- lub trzydniowych. Najwyraźniejszym dla mnie efektem diety było ogólne poczucie wewnętrznego pokoju i dobrego samopoczucia, które pojawiało się po 3-5 dniach oczyszczania, jak też poprawa cery, włosów i paznokci. Dodatkową zaletą jest utrata wagi. W obu przypadkach zrzuciłam 4,5 kg w dziesięć dni, a uczucie wzdęcia zniknęło. Pracuję na pełen etat i byłam zadziwiona wysokim poziomem uwagi i koncentracji po pierwszych trzech dniach. Syrop Neera jest naprawdę wyjątkowy i z pewnością był wart czasu potrzebnego, by go opracować. Mimo dość niewielkiego spożycia kalorii byłam bardziej wydajna w moich codziennych obowiązkach. W trakcie drugiej dziesięciodniowej diety chodziłam na 30-45-minutowe spacery, nie czując po nich ani odrobiny zmęczenia. Dużo lepiej też sypiam, a sukcesy moich diet oczyszczających inspirują mnie do prowadzenia zdrowszego trybu życia. Bardzo się cieszę, gdy ludzie mówią mi, że wyglądam dużo młodziej. Ta dieta to wspaniały sposób na znalezienie oazy spokoju i bezpieczeństwa wewnątrz siebie. Jedna porada na koniec: miętowa herbata pomaga pozbyć się bólu głowy, który może pojawić się drugiego lub trzeciego dnia oczyszczania”.

RozwińZwiń

H. Wilson

Livermore, Kalifornia, USA

Odzyskałam równowagę trawienną „Po peanach, jakie słyszałam od brata i siostry na temat Diety oczyszczającej Neera i z powodu lekkiej nadwagi zdecydowałem się spróbować pięciodniowej diety. W czasie tych pięciu dni straciłem 4,5 kilograma, a następne 3 kg w ciągu następnych dwóch tygodni, po prostu zastępując jeden lub dwa posiłki napojem Neera. Co więcej, żona zgodziła się pościć wraz ze mną, dzięki czemu udało jej się odzyskać równowagę trawienną, o co od lat się starała. Dieta oczyszczająca Neera naprawdę mnie przekonała!”

RozwińZwiń

Eugene L. Meyers

Oregon, Kanada

Nieskomplikowana, czuję się, jakbym szybowała „Dietę oczyszczającą Neera znam już od 6 lat, regularnie ja powtarzam i jestem z niej w pełni zadowolona. Dieta oczyszczająca Neera jest nieskomplikowana, a po trzecim dniu zaczynasz unosić się nad ziemią. Zawsze świetnie się czuję w trakcie diety, nie przeszkadza mi w uczęszczaniu na siłownię. Właśnie robię kolejne powtórzenie i straciłam 2,5 kg w siedem dni. W ciągu następnych 8 dni zamierzam zrzucić jeszcze więcej. Moja standardowa dieta trwa 15 dni, po czym robię 6 miesięcy przerwy. To świetny program dający zadziwiające rezultaty!”

RozwińZwiń

Ulrike Kern

Trener wellness Landhotel TrampeBreydin, Niemcy

To, co dobre w Diecie oczyszczającej Neera: jest alkaliczna „Chciałam spróbować diety oczyszczającej Neera, by później zasugerować jej włączenie w nasz program wellness. Byłam całkiem zadowolona z pięciodniowej diety, a dzięki przejściu na dietę rozdzielną po zakończeniu oczyszczania łącznie zrzuciłam 8 kg. Zmniejszyłam obwód talii, mój brzuch znów jest płaski. Po ciąży nagle przeskoczyłam z rozmiaru 36 na 44, przybierając na wadze mimo prób przeprowadzania diety. Teraz w końcu mam rozmiar 42. W trakcie oczyszczania czułam się całkowicie sprawna. Cera mi się trochę pogorszyła w pierwszych dniach diety, lecz wkrótce zaczęłam wyglądać lepiej niż przed oczyszczaniem. Poprawiła mi się też koncentracja. Dobrą rzeczą w diecie oczyszczającej Neera jest to, że ma alkaliczne działanie pomimo zawartości cukru. Zamierzam regularnie powtarzać tę dietę, a teraz oferuję ją w programie wellness naszego hotelu wraz z maseczkami z alg morskich i sauną z podczerwieni, by wspomóc zewnętrzne i wewnętrzne oczyszczanie tkanek”.

RozwińZwiń
Jesteś użytkownikiem kuracji? Czekamy na Twoją opinię o syropie NEERA.