CZY MOGĘ NORMALNIE TRENOWAĆ W CZASIE DIETY OCZYSZCZAJĄCEJ NEERA?

Trenuj, ale z umiarem. Sportowcy doświadczą przejściowego spadku energii, więc zaleca się na czas diety oczyszczającej Neera zmniejszyć intensywność wysiłku o 60-70%.
Intensywne ćwiczenia mogą spowodować reabsorbcję toksyn w miejsce ich eliminacji. W czasie wysiłku organizm zmuszony jest pobierać energię z rezerw białka i tłuszczu. Jest to proces, który zmusza organizm do porzucenia czynności oczyszczających, a w połączeniu z wydzielaniem się kwasu mlekowego, tylko zwiększa ilość toksyn.

Jednak delikatne ćwiczenia bardzo wspierają eliminację odpadów. Kluczem jest znalezienie równowagi między aktywnością a odpoczynkiem. Odpoczynek jest konieczny podczas programu – kiedy odpoczywamy, ciało wykonuje swoje zadania. Dieta oczyszczająca jest mądrą inwestycją dla każdego sportowca, większość z nich po programie powraca do intensywnych ćwiczeń z odnowionym wigorem i entuzjazmem. Poczujesz, że ciało funkcjonuje znacznie lepiej, gdy jest oczyszczone i doświadczysz wielkiej ilości energii i zwiększonej wytrzymałości.