CZY DIETA OCZYSZCZAJĄCA NEERA ODCHUDZA?

Dieta oczyszczająca Neera została stworzona w Szwajcarii jako środek odchudzający i oczyszczający. Szybko zyskała zwolenników, ponieważ okazała się wysoce skuteczna. Dla każdego, kto poważnie myśli o unormowaniu swojej wagi, dieta ta jest długo oczekiwanym darem: prostym, przyjemnym, sprawdzonym, a przede wszystkim zdrowym i naturalnym.

Badania wykazały, że 70% osób, które zastosowały dietę, straciło od 4 do 7 kg w 10 dni, a pozostałe 30 % od 3 do 5 kg. W czasie diety oczyszającej organizm powraca do swojego pierwotnego, naturalnego stanu harmonii i pozbywa się nadwagi nie naruszając zdrowych komórek. Większa część utraconej wagi to komórki tłuszczowe, w których zalega najwięcej toksyn.

Zaletą diety oczyszczającej Neera jest to, że utracona waga najczęściej nie powraca. Dzieje się tak z dwóch podstawowych przyczyn.

Po pierwsze: w przeciwieństwie do większości diet odchudzających, waga utracona w diecie oczyszczającej Neera nie jest wagą wody. Większość diet obiecujących rewelacyjną i drastyczną utratę wagi, np. 5 kg w 2 dni, to diety, które wymuszają utratę wody, a ta po skończeniu diety powraca. Waga utracona podczas diety oczyszczającej Neera pochodzi w większości z tłuszczu i starych, niezdrowych komórek. A to jest prawdziwe odchudzenie.

Po drugie: osoby, które ukończyły diete oczyszczającą Neera czują się doskonale i mają lepsze nastawienie psychiczne do jedzenia. W naturalny sposób wybierają lekkie i zdrowe pokarmy i z chęcią dbają o zdrowie.