CZY ĆWICZYĆ W CZASIE DIETY OCZYSZCZAJĄCEJ NEERA?

Delikatne ćwiczenia przyspieszają oczyszczanie. Jeśli uprawiasz jakiś sport, to w czasie diety oczyszczającej Neera nie forsuj ciała. Sportowcy mogą doświadczyć spadku energii, więc zaleca się zmniejszenie intensywności ćwiczeń o 60-70% na czas diety oczyszczającej Neera.

Unikaj forsownych ćwiczeń, intensywny wysiłek może spowodować reabsorbowanie toksyn w miejsce ich eliminacji. Kiedy wykonujemy bardzo intensywny wysiłek, organizm korzysta z dodatkowych rezerw energii białka i tłuszczu. Jest to żmudny proces, zmuszający organizm do porzucenia czynności oczyszczających i w połączeniu z wydzielaniem się kwasu mlekowego, tylko zwiększa ilość toksyn.

Jednak delikatne ćwiczenia bardzo wspierają eliminację odpadów. Kluczem jest znalezienie równowagi między aktywnością a odpoczynkiem. Odpoczynek jest konieczny podczas diety – kiedy odpoczywamy, ciało wykonuje swoje zadania.

Dieta oczyszczająca Neera jest mądrą inwestycją dla każdego sportowca. Po diecie oczyszczającej wraca on do intensywnych ćwiczeń z odnowionym wigorem i entuzjazmem. Ciało funkcjonuje znacznie lepiej, gdy jest pozbawione toksyn, zwiększony zostaje poziom energii oraz wzrasta wytrzymałość.