Magazyn Instyle radzi czy to naprawdę działa?

syrop

Obietnica: Popijanie pysznych bezalkoholowych drinków na bazie syropu z drzew (klon kanadyjski, drzewa palmowe) oczyści organizm z toksyn, wysmukli o parę kilo i ujędrni skórę.

Zdaniem eksperta: „Jeśli przez 5-7 dni zamiast posiłków pijesz koktajle Neera, to efekty są widoczne bardzo szybko – mówi Barbara Gzela, specjalistka medycyny naturalnej. – Syrop dostarcza minerałów, witamin, węglowodanów, więc nie jest się całkowicie pozbawionym składników odżywczych. Po 2 dniach postu żołądek przestaje produkować kwasy żołądkowe, nie odczuwamy już łaknienia, a organizm zaczyna żywić się zapasami. Wtedy właśnie spala odłożone toksyny i oczywiście komórki tłuszczowe”.

NASZYM ZDANIEM Całkiem przyjemna pokuta. Nie dziwi nas, że to ulubiony detoks Beyonce – syrop zmieszany z cytryną, wodą i pieprzem cayenne jest pyszny! A do tego zdrowy, nie ma nic wspólnego z odchudzającymi koktajlami z proszku i „plastikowymi” batonikami. Po 5-dniowej głodówce zastępujemy tą miksturą jeden, maksimum dwa posiłki dziennie i obserwujemy, co następuje: po miesiącu spadek wagi o 4 kilo, śliczna cera i naprawdę spory zastrzyk energii. Znacznie większy i trwalszy niż po kawie.