10-dniowa dieta oczyszczająca organizm. Sprawdź, dlaczego warto

10-dniowa dieta oczyszczająca organizm Neera to sposób na skorzystanie z wielu dobrodziejstw programu dzięki prostym zasadom. Rozpoczęcie nie wymaga dużych przygotowań, przebieg diety jest przewidywalny, zaś po jej zakończeniu możesz z łatwością wdrażać dalsze zmiany, by żyć zdrowiej. My dostarczamy Ci produkt i plan, a ty działasz. Jakie są zalety diety oczyszczającej organizm, co można zyskać? Poznaj naturalną dietę Neera.

Spis treści
Proste zasady
Jak rozpocząć?
Przebieg dzień po dniu
Powrót do lepszych nawyków
Naturalnie i efektywnie

Proste zasady diety 10-dniowej diety oczyszczającej organizm

Główną zaletą oczyszczania organizmu z 10-dniową dietą Neera jest jego prostota. Prosty przepis, proste zasady, proste efekty. Dieta jest:

 • łatwa – spożywa się jedynie napój według przepisu w dowolnej ilości, wodę, herbaty ziołowe oraz sporadycznie sok z cytrusów i osolony wywar z warzyw,
 • wydajna – jeden litr syropu wystarcza na wiele porcji napoju, liczba uzależniona jest od preferowanych proporcji,
 • smaczna – Madal Bal jest słodki, jego smak w połączeniu z cytryną przypada do gustu niemalże każdemu,
 • całkowicie naturalna – pozyskiwanie syropu z ekologicznych źródeł pozwala na pewność, że brak w nim zanieczyszczeń; wszystkie składniki diety pochodzą wprost z natury,
 • elastyczna – możesz nie tylko dopasować ilość spożywanego napoju Neera do potrzeb, ale również inne elementy, jak i samą długość diety, gdyż oczyszczanie możliwe jest w kilku wariantach,
 • efektywna – efekty diety zaczynasz odczuwać już w pierwszym dniu, a przy jej zakończeniu najczęściej masz na koncie kilka utraconych kilogramów, lepsze samopoczucie i przypływ energii do działania,
 • ajurwedycznie zbalansowana, czyli zgodna ze starohinduską tradycyjną medycyną naturalną, sztuką leczenia i filozofią równowagi.

Do diety warto przygotować organizm, by lepiej znosił jej początki. Pomoże to ograniczyć kryzysowe momenty i lepiej cieszyć się z powracającej energii.

Dieta oczyszczająca 10-dniowa

Jak rozpocząć?

Dieta Neera bazuje w stu procentach na płynach. Przejście z ciężkiej, niezrównoważonej diety z dnia na dzień na dietę płynną może być bardzo trudne. Dlatego polecamy, abyś ułatwił sobie zadanie, stosując na kilka dni przed pierwszym dniem oczyszczania Neera lekką dietę bogatą w zdrowe płyny, przede wszystkim wodę i duże ilości błonnika. Pomoże to także rozpocząć proces oczyszczania. Dołączenie wybranego sposobu na oczyszczanie jelit – wspomaganie wypróżniania może być konieczne z uwagi właśnie na płynną dietę, minimalne ilości związków do usunięcia z organizmu. Herbata ziołowa przeczyszczająca, woda z solą lub solą magnezu, lewatywa – to naturalne sposoby, które pomogą także w usuwaniu złogów z jelit. Dzień przed rozpoczęciem zdrowotnego postu warto, abyś zadbał o dietę podobną do docelowej – ograniczył ilość pokarmów stałych, zwiększył naturalne płyny.

Przebieg diety dzień po dniu

Dieta każdego dnia rządzi się tymi samymi zasadami, jednak Twój organizm reaguje na nią stopniowo. Pierwszy i drugi dzień wiązać się może z lekkim osłabieniem, bólami głowy. To czas wyrobienia nawyku, by zawsze mieć przy sobie napój Neera. Przygotuj go w proporcji 2 łyżeczek syropu, 2 łyżeczek soku z cytryny, szczypty pieprzu cayenne lub imbiru oraz szklanki wody. Jeżeli taka kompozycja nie jest dla Ciebie idealna, możesz zmienić proporcje. Kolejne dni, od mniej-więcej trzeciego do czwartego to czas powolnego uwalniania zanieczyszczeń i toksyn. Możliwe jest osłabienie, ale samopoczucie powinno być całkiem dobre. Piąty, szósty i kolejne dni aż do końca okresu diety to czas, gdy organizm powoli staje się coraz bardziej oczyszczony. Będziesz najprawdopodobniej czuć lekkość i nowy przypływ energii.

Powrót do lepszych nawyków

Zakończenie diety najlepiej, aby było łagodne, podobnie jak wejście w nią. Warto ten okres wykorzystać na opracowanie lepszych, zdrowszych nawyków i wdrażanie ich w codzienne życie. Być może dobre zdrowotne i żywieniowe nawyki są Ci dobrze znane, jednak przecież z jakichś powodów przerwałeś ich stosowanie; czas powrotu zdrowszego trybu życia nadszedł. Z pewnością, jeżeli zdecydowałeś się na oczyszczanie Neera z powodu odczuwalnego zatrucia organizmu przez toksyny, powrót do starych nawyków nie będzie dobrym pomysłem. Spożywaj mniej przetworzonej żywności, zwracaj uwagę na jej pochodzenie. Nawadniaj odpowiednio organizm, by nie czuć uczucia pragnienia. Ono jest już oznaką odwodnienia, do którego nie powinno w normalnych warunkach dochodzić.

Naturalnie i efektywnie. Co można zyskać, stosując 10-dniową dietę oczyszczającą organizm?

Zastosowanie 10-dniowej diety oczyszczającej niesie szereg zalet. Brak stałego pokarmu pozwala organizmowi intensywnie spełniać swoje oczyszczające funkcje. Organizm bardzo dobrze gospodaruje energią, przechodzi w stan tzw. odżywiania wewnętrznego. Pod nieobecność białka w pokarmie dosłownie żywi się sam sobą w procesie autolizy, zużywając aminokwasy pochodzące ze zniszczonych i zmęczonych komórek. W ten sposób stare komórki są zużywane i wydalane, a formacja nowych jest przyśpieszona. Dlatego już po kilku dniach kuracji czujemy się lekko i wyglądamy młodziej.

Neera to sposób na wprowadzenie nowych, zdrowych nawyków do codzienności. Stosowanie regularnie, co na przykład pół roku dziesięciodniowego oczyszczania pomoże w powrocie do całkowitej równowagi organizmu. Napój Neera można również wprowadzić do diety codziennej, stosując go zamiennie z jakimś posiłkiem w ciągu dnia, by dodatkowo pobudzać organizm do działania. Post zawsze zakończy się utratą kilku kilogramów, nie jest to jednak nadrzędnym jego celem, poczytywane jest raczej jako efekt uboczny. Natomiast w wyniku oczyszczenia i pobudzenia organizmu możesz zauważyć:

 •  większe siły witalne, codzienną energię,
 •  polepszony metabolizm, brak problemów,
 •  polepszenie efektywności snu, wstawanie bardziej wypoczętym,
 •  poprawę odporności, mniejszą podatność na przeziębienia,
 •  poprawienie stanu włosów, skóry, paznokci czy wzroku.

Zatem przeprowadzenie diety przez dziesięć dni może pomóc w zmianie całego życia, którą zapoczątkuje. Mimo iż jest ona także w pełni naturalna, bazuje jedynie na płynach i naturalnym syropie o wysokim indeksie glikemicznym. Nie jest polecana nie tylko diabetykom, ale również kobietom w ciąży i karmiącym piersią, jak i osobom przewlekle chorym, u których wpływ diety na chorobę jest możliwy.

Usuwanie złogów jelitowych

Złogi na jelitach są pozostałościami treści pokarmowej, która zwykle etap wędrówki w przewodzie kończy na wypróżnieniu. W przypadku złogów resztki pozostają na ścianach jelita, tworząc nieprzyjemne, coraz twardsze zaległości. Dogłębne oczyszczenie organizmu poprzez dietę płynną mającą swe źródła w naturze przyczynić się może także do oczyszczenia jelita z nieprzyjemnych symptomów. Towarzyszące diecie zalecenia pobudzania wypróżniania mogą wspomóc proces oczyszczenia. Wyrobienie wraz z nową dietą nowych nawyków żywieniowych, w szczególności dostatecznego nawadniania organizmu to natomiast szansa na uniknięcie wystąpienia złogów w przyszłości. Poczuj lekkość, zapewnij sobie komfort zdrowego, regularnego wypróżnienia. Złogi w jelitach mogą powodować nieprzyjemne objawy ze strony układu pokarmowego, osłabienie, ociężałość czy zaparcia bądź drugą skrajność – biegunki. To także zwiększona możliwość zachorowania na raka. Dlatego wyeliminowanie ich występowania jest kluczowe dla zdrowia.

Przejście przez 10-dniową dietę Neera może przynieść wiele pozytywnych skutków. Naturalny syrop MADAL BAL to smaczne płynne wsparcie w odżywianiu organizmu w czasie oczyszczania. Przygotowanie napoju na jego bazie jest proste i szybkie, a jego spożywanie jest nieograniczone zasadami. Wypróbuj opracowany przez specjalistów sposób na detoks i poczuj nową energię do życia.