5 oznak, że pilnie potrzebujesz oczyszczania

Organizm człowieka ma naturalne zdolności do usuwania toksyn. Mamy narządy, które dbają o oczyszczanie 24 godziny na dobę. Jednak chemia, konserwanty i pestycydy, z którymi mamy na co dzień do czynienia mogą pogarszać ich zdolności. Organizm, który cierpi na zaburzenia detoksykacji narażony jest na wiele chorób. Zobacz jakie objawy świadczą o tym, że Twój organizm potrzebuje pomocy z usuwaniem nadmiaru zanieczyszczeń.

Słaba odporność. Często miewasz bóle głowy, zatok, łapiesz drobne infekcje? To nagromadzone w organizmie toksyny mogą powodować osłabienie układu immunologicznego.

Problemy skórne. Nagromadzone toksyny mogą przyczyniać się do występowania wyprysków, przebarwień i wysuszenia skóry. Wszystko przez zaburzoną filtrację.

Nieprzyjemny zapach ciała. Część toksyn wydalana jest z potem – to naturalny mechanizm organizmu. Jeśli jednak pot ma intensywny, nieprzyjemny zapach, może oznaczać to problemy ze zdrowiem.

Problemy z układem pokarmowym. Szkodliwe substancje przyjmowane z pokarmem często gnieżdżą się w jelitach – w cząstkach niestrawionego pokarmu, jak i na ich ściankach. Może powodować to zaparcia, bóle brzucha i kłopoty z trawieniem produktów mlecznych.

Chroniczne zmęczenie. Kiedy wątroba, nerki, płuca i skóra pracują na pełnych obrotach organizm nie ma możliwości pełnej regeneracji. Co to oznacza? Mimo przespanych nocy, możesz odczuwać zmęczenie i mieć problemy z koncentracją.

kobieta choroba ból

Złe samopoczucie mogą powodować toksyny

 

Jeśli powyższe problemy Cię dotyczą, rozważ oczyszczanie organizmu. Proste, kilkudniowe oczyszczanie, takie jak dieta Neera, może znacznie poprawić Twoje zdrowie i samopoczucie. Na nasz syrop składają się same naturalne składniki, a na ostateczne efekty znacząco wpływa sam fakt odciążenia organizmu poprzez stosowanie płynnej, niskokalorycznej diety.

Sprawdź sam!