Usuwanie toksyn z organizmu

Usuwanie toksyn z organizmu stało się potrzebą dzisiejszych czasów.
Najlepszy czas do usuwania toksyn z organizmu to pory roku – wiosna i jesień.
Toksyny w organizmie pochodzą z tego wszystkiego, co jemy i czym oddychamy. Nie jesteśmy w stanie się ich ustrzec.
Toksyny, które towarzyszą nam w życiu zaburzają właściwości samooczyszczające naszego organizmu. Dlatego ważne jest to, by pomóc organizmowi w pozbyciu się toksyn.
Pośpiech, stres, źle skomponowana dieta, niska świadomość własnych potrzeb, brak ruchu i czasu dla siebie – to niestety nasza rzeczywistość. Ten model życia jest toksyczny, do tego dochodzą toksyczne relacje i związane z nimi toksyczne emocje. Nic dziwnego, że czujemy się i wyglądamy coraz gorzej. Niezawodną pomocą w usuwaniu toksyn jest dieta oczyszczająca.
Nasz umysł wymaga regeneracji i relaksu, by mózg pracował bardziej wydajnie, idąc dalej cały organizm potrzebuje od czasu do czasu detoksykacji. Oczyszczenie go ma na celu usunięcie toksyn, które gromadzą się w naszym ciele.
Jak usunąć toksyny z organizmu?
Kluczowe miejsce w większości kuracji oczyszczających organizm zajmują głodówki. Obecnie już standardem jest stosowanie głodówek w celu usuwania z organizmu zalegających toksyn.
Krótkie głodówki mają zbawienne działanie: pozwalają odpocząć nieustannie pracującemu układowi trawiennemu, a zaoszczędzoną w ten sposób energię organizm może wykorzystać na usuwanie toksyn.
Podczas głodówek ustrój zmuszony jest korzystać ze zgromadzonych zapasów tłuszczów, co pozwala obniżyć wagę, oraz usunąć skumulowane w nich toksyny.

Copyright © 2015 – neera.pl

projekt: Anna Kallas Studio / wykonanie: noveo interactive / OK interactive