Opinie

Każda Państwa opinia na temat kuracji Neera jest dla nas cenna. Zapraszamy do podzielenia się wrażeniami po kuracji Neera.

Poniżej znajdą Państwo opinie naturopatów, lekarzy i terapeutów o kuracji Neera. Wielu z nich poleca kurację Neera z powodu jej skuteczności i wygody przeprowadzania.

Zapraszamy również do zapoznania się z opiniami użytkowników, którzy przeprowadzili kurację Neera.

Opinie naturopatów, lekarzy i terapeutów o kuracji Neera

Opinie użytkowników kuracji Neera

dr Fritz H. Hemmerich

dyrektor Centrum Terapii Antropozoficznych w latach 2000 – 2007, Lanzarote, od roku 2007 przewodniczący „Eridanos – Centrum Salutogenezy na Teneryfie"Teneryfa, Hiszpania

„Odkryłam kurację Neera jakieś dziesięć lat temu. Jest to najlepsza, najsmaczniejsza i najprostsza dieta płynna, jaką znam, sama często z niej korzystam. Wszelka ochota na słodkości czy pikantne jedzenie znika. Oznaki zmęczenia z reguły występujące podczas poszczenia mogą być znacząco złagodzone poprzez ostrożne przygotowania. Możesz kontynuować pracę bez osłabienia”. Birgit Feliz Carrasco, naturopata, terapeutka stosująca ajurwedę, terapię kwiatową Bacha oraz detoksykację „Właściwości soku z cytryny rozpuszczania tłuszczu są nie do przecenienia w walce z nadwagą. Pomimo dużych ilości przyjmowanego soku z cytryny nawet osoby z wrażliwymi żołądkami lub ze skłonnościami do nadkwasoty mogą stosować tę kurację. Oczyszczające właściwości tej kuracji zostały laboratoryjnie potwierdzone, a pacjenci wyraźnie to odczuwają”.

RozwińZwiń

Birgit Feliz Carrasco

naturopata, terapeutka stosująca ajurwedę, detoks oraz kurację kwiatową Bacha, homeopata, instruktorka jogi, autorka książek „Moon Yoga” i „My Yoga Diary”, www.birgitfelizcarrasco.comMonachium, Niemcy

„Wysokie wymagania stawiane nam przez nasze codzienne życie i pracę sprawiają, że post krótko- czy długotrwały może być trudny. Pokusy świata zewnętrznego są silne, gdyż możemy kupić, zobaczyć czy choćby poczuć jedzenie na każdym kroku. Zapewne wiesz, o czym mówię: decydujesz się na kilka dni diety, po czym mijasz kilka cukierni i restauracji w drodze do domu... Musisz wykazać się silną wolą, by nie poddać się kuszącym zapachom i poskromić apetyt. Kuracja Neera jest wybawieniem, gdyż w trakcie tej diety praktycznie nie odczuwa się głodu, wiem to zarówno z własnego doświadczenia, jak też z relacji wielu moich pacjentów. Jeśli spożywasz napój Neera w trakcie kuracji, to atakujące cię zewsząd propozycje kulinarne nie będą robić na tobie wrażenia.”

RozwińZwiń

Dr med. Zofia Papp

Budapeszt, Węgrydietetyk, lekarz internista

„Każdy nowy produkt testuję na sobie zanim polecę go moim pacjentom. Mogę powiedzieć, że wszystko co jest napisane o kuracji Neera jest prawdą. Stosowałam ją przez 9 dni i straciłam 6 kg. W tym czasie nie doświadczyłam ani osłabienia, ani obniżenia poziomu cukru we krwi, które normalnie występuje, gdy nie spożywa się stałych pokarmów.”

RozwińZwiń

Ian Barre

naturopata, konsultant zdrowotnyNorthampton, Wielka Brytania

„To, co imponuje mi w diecie Neera, to wysoka zawartość energetyczna, dzięki czemu możesz normalnie funkcjonować i pracować”.

RozwińZwiń

Jaine Kirtley

zarejestrowany naturopata i pielęgniarkaKent, Wielka Brytania

Pomocna dla osób zabieganych, dobre źródło energii „Metoda ta jest świetna jako detoks i post terapeutyczny, jest szczególnie pomocna dla osób niemających zbyt wiele czasu wolnego, dla których dieta z soków jest zbyt czasochłonna. Jest też bardzo przydatna, by wyrobić sobie nowe nawyki żywieniowe i zwalczyć przejadanie się”.

RozwińZwiń

Emma Cannon

opieka prenatalna, zdrowie kobiet, akupunktura, www.emmacannon.co.ukLondyn

Przed ciążą „Kuracja Neera jest bardzo przydatna dla kobiet dążących do poczęcia, wiele kobiet zmienia swoją dietę, gdy faktycznie zachodzą w ciążę. Dobrze jest przygotować się na ciążę”.

RozwińZwiń

Trevor Gunn

zarejestrowany homeopata www.trevorgunn.comLondyn/Brighton

Dobra kuracja na rozpoczęcie zmian żywieniowych „Kuracja ta jest bardzo użyteczna, jeśli chce się wprowadzić zmiany żywieniowe, które na stałe zajmą miejsce w twoim stylu życia. Jest to też dobry sposób na wyeliminowanie toksyn i nawyków żywieniowych, przez co leczenie jest łatwiejsze a wątroba silniejsza, co w społeczeństwie zewsząd atakowanych toksynami wątroby i nadnercza jest bardzo istotne”.

RozwińZwiń

Elizabeth Adalian

zarejestrowany homeopata (nauczycielka i lekarz)Wielka Brytania

„Zastępując choćby jeden posiłek dziennie napojem Neera, wspomagasz zdrową i stabilną utratę wagi i zapewniasz sobie wystarczające zasoby energii, by sprostać życiowym wyzwaniom. Kuracja ta w połączeniu z homeopatią prowadzi do poprawienia ogólnego stanu zdrowia”.

RozwińZwiń

Birgit Feliz Carrasco

naturopata, terapeutka stosująca ajurwedę, detoks oraz kurację kwiatową Bacha, homeopata, instruktorka jogi, autorka książek „Moon Yoga” i „My Yoga Diary”, www.birgitfelizcarrasco.comMonachium, Niemcy

Najsmaczniejsza dieta płynna, jaką znam – kaprysy żywieniowe znikają „Jako terapeuta, naturopata oraz osobiście zyskałam wiele doświadczeń związanych z rozmaitymi metodami postu terapeutycznego. Odkryłam kurację Neera jakieś 10 lat temu i od tamtej pory pozostaje najlepszą, najsmaczniejszą i najprostszą dietą płynną, jaką znam i osobiście regularnie ją stosuję. Zachcianki na słodkości lub pikantne jedzenie znikają, a pijąc do 12 porcji napoju (zwykle 4-6 wystarcza), na początku kuracji poczujesz przyjemną sytość. Typowe dla postu terapeutycznego osłabienie jest zminimalizowane poprzez staranne przygotowania, dzięki czemu możesz pracować, nie czując wyczerpania. W czasie kuracji kontynuuję fizycznie wymagające czynności, takie jak masaże ajurwedyczne i zajęcia jogi. Swoją drogą, pełne masaże ajurwedyczne są świetnym dodatkiem. Masaże z olejkami ziołowymi wspomagają procesy oczyszczania z toksyn, a regularne ćwiczenia jogi dodają energii! Swoim pacjentom zalecam również suche masaże szczotką z rana, by jeszcze wzmocnić oczyszczanie. Wielu z moich pacjentów jest zadziwionych skutecznością kuracji Neera, a ja sama już planuję następną rundę w okolicach Bożego Narodzenia!”

RozwińZwiń

Luis Juan Mompo

Lekarz naturopataBarcelona, Hiszpania

„Fakt, że człowiek po dziesięciu, czternastu lub więcej dniach programu może czuć się tak pełen energii, bez potrzeby zaniechania codziennych zajęć, wskazuje na to, że naprawdę otrzymuje wszystkie potrzebne substancje odżywcze. Trzeba zrozumieć, jak ważne jest powstrzymanie się od spożywania stałych pokarmów, polega na bezpośrednim oddziaływaniu postu na źródło wszelkich patologii. W jednym ze swoich aforyzmów, ojciec medycyny, Hipokrates, powiedział:”…nieczystość jest powodem wszystkich chorób”. Nie powinniśmy więc być zaskoczeni, że przeprowadzony skutecznie dzięki syropowi i cytrynie post przynosi tak niesłychane rezultaty. Dzięki odciążeniu mechanizmów przemiany materii i asymilacji (anabolizm), energia organizmu porusza się odśrodkowo (katabolizm), w ten sposób sprzyjając usuwaniu toksyn i odpadów. Wracając do Hipokratesa, w innym ze swoich aforyzmów powiedział: „…w rozwijającej się chorobie należy przestać jeść… Kiedy karmimy chore ciało, choroba rozwija się”. Korzyści płynące z dłuższego powstrzymania się od spożywania stałych pokarmów są niewymierne dla wszystkich poziomów naszego istnienia: fizyczno-energetycznego, emocjonalnego, mentalnego i duchowego. Pamiętając słowa Hectora Durville`a: „zatruty człowiek czuje i myśli poprzez swoje toksyny”, możemy zrozumieć dlaczego po programie oczyszczania komórek i układu nerwowego człowiek czuje się jaśniejszy i spokojniejszy. Jest to ta psychofizjologiczna równowaga, która prowadzi do stanu naturalnej harmonii, tak charakterystycznej dla doskonałego stanu zdrowia.”

RozwińZwiń

Dr Fritz Hemmerich

dyrektor Centrum Terapii Antropozoficznych w latach 2000 – 2007, Lanzarote, od roku 2007 przewodniczący „Eridanos – Centrum Salutogenezy na Teneryfie"Teneryfa, Hiszpania

Jako że kuracja zawiera wszystkie niezbędne mikroelementy, witaminy (…), jak też odpowiednią ilość substancji odżywczych, kurację można przeprowadzać, nie odczuwając typowego dla takich kuracji zmęczenia... W przeciwieństwie do innych kuracji detoksykacyjnych nie ma żadnych przeciwwskazań, by pacjent prowadził auto, gdyż jeśli skutki uboczne występują, to bardzo niewielkie. Zalecamy za to dużo odpoczynku w trakcie okresu przejściowego (pierwsze trzy dni kuracji), gdyż to wtedy pacjent jest narażony na największe ryzyko pojawienia się bólów głowy, poirytowanie lub natężenie chronicznych przypadłości. Z reguły przechodzą one po czwartym dniu kuracji, gdy pacjent może pozwolić sobie na więcej swobody... Tempo utraty wagi jest zależne od wagi początkowej. Osoby otyłe z reguły tracą około 5 do 9 kilogramów w trakcie dwutygodniowej kuracji, z czego 2-2,5 kilograma to płyny, które po zakończeniu kuracji powoli będą się gromadzić na nowo. Wysoki potencjał odchudzający kuracji można uzasadnić rozpuszczającymi tłuszcz właściwościami soku z cytryny. Pomimo wysokiej zawartości soku z cytryny osoby z wrażliwym żołądkiem lub nietolerancją kwasów mogą przeprowadzać kurację, jeśli proporcje są zachowane. (…) Właściwości detoksykacyjne kuracji są dogłębne (co potwierdza analiza laboratoryjna) i silnie odczuwane przez samych pacjentów (ulga w dolegliwościach takich, jak przewlekły nieżyt zatok, nieżyt oskrzeli, zapalenie migdałków lub problemy skórne).

RozwińZwiń

Janine Leach

zarejestrowany osteopata oraz była przewodnicząca British Naturopathic Associationunbridge Wells, Kent

Sama próbowałam tej kuracji i stosuję ją również w swojej praktyce lekarskiej. Dobrze smakuje, łatwo jest wytrzymać 5-10 dni, zapewnia szybkie oczyszczenie i jest odpowiednia dla pacjentów z rozmaitymi dolegliwościami. W roku 2002 Janine Leach opublikowała artykuł na stronie Positive Health (www.positivehealth.com) na temat cytrynowego detoksu, określając kurację Neera jako „najprostszą metodę postu”, jaką w ciągu całej kariery naturopaty spotkała. „Post od dawna jest istotną częścią praktyki w naturopatii, zabieg ten ma wspomóc ciało w uzdrowieniu się samemu. W trakcie postu układ trawienny odpoczywa, podczas gdy trwa detoksykacja organizmu, a układ odpornościowy jest pobudzany do szybkiej odbudowy. Naturopaci korzystają z kuracji postnych zarówno do leczenia silnych infekcji, jak też chronicznych przypadłości, których wspólną cechą jest zator, takich jak na przykład astma, zapalenie zatok, pęcherzyka żółciowego, jelita grubego lub choroby skóry. „Dieta ta jest zgodna z zasadami ajurwedy. Naturalny syrop z drzew Madal Bal eliminuje Amę i poprawia samopoczucie, wzmacnia i działa odmładzająco zarówno na ciało, jak i umysł”. „Większości dorosłych wychodzi na zdrowie przeprowadzanie kuracji raz lub dwa razy w roku. Jednakże z powodu dużych ilości substancji ksenobiotycznych odkładających się w organizmie z powodu zanieczyszczenia chemicznego środowiska (…) naturopaci zaczynają nieraz proponować częstsze, krótsze kuracje, na przykład po trzy dni w miesiącu".

RozwińZwiń

Dr Jeoff Drobot

dyrektor Calgary Centre for Naturopathic MedicineCalgary, Kanada

Przetestowałem kurację Neera na setkach moich pacjentów ze świetnymi rezultatami. Uważam, że to niesamowity sposób, by dać odpocząć układowi trawiennemu, dzięki czemu późniejsze kuracje przebiegają skuteczniej (…) Jeśli pracujesz w sektorze medycznym, to kuracja Neera cię nie zawiedzie.

RozwińZwiń
Jesteś naturopatą, lekarzem lub terapeutą? Czekamy na Twoją opinię o syropie NEERA

Mikphync

MikphyncMikphync

Otra de las ventajas de los Micropréstamos online sin papeles ha sido que no tienes que dirigirte a ninguna oficina sucursal ya que se solicitan por internet. Para terminar recuerda que los Créditos online rápidos que tenemos para ti en este sitio no requieren de presentar avales, documentos ni certificados fiscales (algo que no sucede en un banco una compañía financiera). El impacto de Internet en la vida de cada hombre moderno no puede ser sobrestimado. Estas soluciones que te ofrecemos a través de los Micropréstamos online sin papeles no necesitan la recopilación y presentación exhaustiva de documentos ni tampoco requieren decenas de trámites. Nuestros minicreditos online child Le recomendamos que lea la mejor solución a cualquier imprevisto que te puedas encontrar. Sean cuales sean tus objetivos, aquí podrás consultar toda la información para que tus sueños se hagan realidad y para que puedas pedir microcréditos online. Tal como se llama, el préstamo adaptable está pensado, teniendo en cuenta el análisis confidencial de muchas solicitudes de préstamos rápidos online que fueron expedidos por Okay Navegar a este sitio Money a sus clientes. Nuestra calculadora te ofrece un ejemplo de los posibles honorarios de un prestamo online Ejemplo representativo para un préstamo de 300€ a devolver en 4 semanas. Tal como se llama, el préstamo adaptable está pensado, teniendo en cuenta el análisis confidencial de muchas solicitudes de préstamos rápidos online que fueron expedidos por Ok http://1i1.io/g Money a sus clientes. Nuestra calculadora te ofrece un ejemplo de los posibles honorarios de un prestamo online Ejemplo representativo para un préstamo de 300€ a devolver en 4 semanas.

RozwińZwiń

Amigophync

AmigophyncAmigophync

Además conviene ser realista y tener claro que al no tener nómina será mucho más sencillo conseguir prestamos online pensionistas dinero cuanto menor sea la cantidad que se solicita, por tanto es mas fácil lograr un minicrédito prestamos rapidos sin papeleos y fiables sin nómina de prestamos online pensionistas ó euros que un préstamo de unos miles de n muchas de ellas será necesario disponer de una nómina, pero existen algunas prestamos online pensionistas que te permiten obtener el dinero sin nómina. Tu eliges que opción de las que te ofertan cumple mejor tus necesidades de crédito fácil online y cual tiene las opciones más ventajosas para ti. Faça uma simulação de crédito agora e solicite seu empréstimo online hoje mesmo. Ligue: (11) 3110-1403 (11) 3110-0392 (11) 4172-2630 (18) 4101-4586 Emprestimo para Negativado Assalariados e Autonomos todo Brasil online. We already have your computer data full load from your last visit, to get loan faster simply click pre fill”. Te proponemos una nueva alternativa para la obtención de tu crédito online rápido , leadSor empresa business aquí lead broker de concesión de créditos proporciona, con una simple solicitud, rellenando un single formulario, que tú solicitud sea procesada rapidisimamente por varias empresas que conceden créditos rápidos fáciles y que te proporcionan las mejores opciones y condiciones. Por suerte existen prestamos online pensionistas multitud de compañías que ofrecen créditos incluso a personas sin nómina y sus condiciones child muy reducidas. Además del listado anterior puedes ver nuestro  http://52o.co/b7B6W listado de minipréstamos completo con prestamos online pensionistas todas las entidades que operan en españa. É a melhor opção para você que precisa de um empréstimo de até R$50.000,00 e odeia fila de banco.

RozwińZwiń

Josephync

JosephyncJosephync

Todos aquellos clientes que han solicitado Créditos online inmediatos saben por qué es la mejor alternativa que disponemos en la actualidad en comparación con los clásicos préstamos bancarios. No necesitaras presentar la inmensa cantidad de papeles que piden los bancos, ni tendras que esperar mucho. De esta manera, obtendremos prestamos personales online de una manera mucho más sencilla que en el caso de las entidades bancarias. Puede comprobar lo fácil que ha sido Visita este sitio conseguir un préstamo rápido hoy mismo, sin visitar cientos de webs, sin perder más de 10 minutos, el proceso es totalmente en línea. Te ofrecemos facilidad y comodidad, sin trámites y sin papeleos para que puedas conseguir el dinero que precisas. Para hacer la devolución de tu crédito rápido online puedes usar diferentes cómodas formas ofrecidas por esta empresa. Nuestra calculadora te ofrece un ejemplo de los posibles honorarios de un prestamo online Ejemplo representativo para un préstamo de 300€ a devolver en 4 semanas. Para los prestamos rapidos debes de solicitar sólo cantidades de dinero que puedas pagar de forma segura en el tiempo establecido. Conocerás de forma inmediata cual será el coste de tu crédito rápido, sin tasas ocultas, para que estés tranquilo. No dudes más, solicita nuestro préstamo rápido online de forma fácil y de confianza, fiable. Todas las gestiones se hacen de formaonline a través de un simple formulario que no lleva más de 5 minutos completar para adquirir dinero en 24 horas sin papeleos! Lo único que necesitamos para analizar tu caso boy los datos personales básicos, el número de documento y el de cuenta bancaria donde te haremos el depósito y asi obtendras tu prestamo en 10 minutos sin papeleos! Los Micropréstamos online sin papeles que tenemos a disposición boy http://52o.co/lwphi una alternativa maravillosa para todos los que precisan solucionar un imprevisto financiero pasajero y eventual sin verse involucrado en créditos extensos con altas tasas de interés. Usted simplemente selecciona el importe que desea y rellena un simple formulario con sus datos más básicos y nosotros nos encargamos de buscar por usted la empresa que esté dispuesta a concederle el préstamo urgente, en menos de 10 minutos, con el mínimo de documentación, sin llamadas de teléfono. Recuerda que todo nuestro proceso ha sido mini prestamos rapidos en línea, no necesitas salir de casa ni hacer papeleos.

RozwińZwiń

Bennyphync

BennyphyncBennyphync

Se emite el crédito de 1 a 6 semanas con las condiciones que hayas aceptado previamente (sin sorpresas). Al fin y al cabo, estamos hablando de creditos online, por lo que en algún momento habrá que devolverlos con intereses con comisiones. Para solicitar un crédito al consumo con necesito un credito pero estoy en buro la máxima rapidez, hay que rellenar una solicitud de dinero rápido online en una de las empresas microfinancieras que podrás encontrar en , y después de que te den el visto bueno, el dinero llegará rápidamente a tu cuenta bancaria, tarjeta de débito crédito, cartera electrónica. Tu préstamo personal de dinero fácil con la máxima comodidad sin tener que salir de casa. Sin embargo, hay otras que absolutamente siempre nos concederán el dinero que necesitemos en todo prestamos online momento. Ya no hay excusas: puedes pedir cualquiera de los Créditos online rápidos que tenemos a disposición desde tu casa la oficina, a toda hora y sin presentar documentos ni avales. Para nuestros creditos online, elije la cantidad y la duración y nuestra tecnología de punta te proporcionará dinero de forma rápida. Si usted tiene algún problema con la solicitud de un microcrédito, es probable que usted no haya leído los art workículos de nuestro portal Aquí siempre compartimos consejos sobre cómo obtener un préstamo en línea sin ningún problema. El objetivo de proteger a nuestros clientes de sobre endeudamientos, no ha sido posible contratar dos minicrditos online depepedinero a la vez. En basic estas personas también necesitan solicitar un crédito rápido online con los mínimos http://52o.co/xijnP propósitos, para arreglar una situación económica sobrevenida para darse un capricho. Dicho de otro modo Bitbond posibilita invertir en Chile a los prestamistas de todo el mundo, lo que como consecuencia significa una mejor oferta de préstamos en Chile. En Prestamoney podrás encontrar una gran variedad de empresas a las que acceder para poder obtener tus http://52o.co/DzZmB online. Para hacer la devolución de tu crédito rápido online puedes usar diferentes cómodas formas ofrecidas por esta empresa. Sean cuales sean tus objetivos, aquí podrás consultar toda la información para que tus sueños se hagan realidad y para que puedas pedir microcréditos online. No necesitaras presentar la inmensa cantidad de papeles que piden los bancos, ni tendras que esperar mucho.

RozwińZwiń

Waltermit

WaltermitWaltermit

London Escorts Imperial Nothing however a luxury of pretty girl in addition to is the biggest pleasure a person can have within the life. Class and commonplace is a key side in the escort agency and looking at this very need of enterprise, it's made positive that prime class escorts are provided to our valued clients. London is filled with numerous escort companies you can find varied well managed and organized businesses which offers for the best escort services. http://escortscamden.co.uk/escort-blonde/ London metropolis is full with stunning and fairly escorts London who're much talented and work with numerous companies. Well, escort providers are price paying nonetheless if you are on the lookout for low finances escort companies with cheap escort London then also you're going to get the best escorts with none compromises made. If you end up searching for the escort in the London all you need to do is make call. London escorts will give you wonderful keep in London city, city which is stuffed with luxury and fun. Effectively, escort companies are worth paying still in case you are looking for low budget escort services with low cost escort London then also you'll get the very best escorts without any compromises made. http://wandsworth-escorts.co.uk/busty-escorts/When you're looking for the escort in the London all you have to do is make call. London escorts provides you with great stay in London city, city which is stuffed with luxurious and enjoyable. So, being new in the city is not an issue with the escorts in London to assist and information. And, in case you're looking for delicate escorts within the London then also the various London businesses are there readily ready for you call.http://escortscamden.co.uk/teen-escorts/ Everybody wants the accomplice for lonely occasions or wish to be focus in any occasion or party with the gorgeous lady and hence escort companies in London are approach too systematic and arranged and on call facility can be obtainable. Nicely, escort services are value paying nonetheless if you are in search of low budget escort services with low cost escort London then additionally you're going to get the best escorts without any compromises made. If you find yourself on the lookout for the escort in the London all you have to do is make name. http://paddington-escortagency.co.uk/agency/London escorts gives you great stay in London metropolis, metropolis which is full of luxury and fun.

RozwińZwiń

JoshMl

JoshMlJoshMl

Once you sit straight down to writing, you will realize that there are loads of stuff to care about, which you might possess forgotten within the excitement of your wedding. That's because Distance Understanding courses are carefully created to fit in along with your daily life. This is another free and easy to use tool and is also a fantastic help to ensure the marriage Planner can keep trail of all costs in addition to most importantly make sure the Wedding ceremony comes in on Spending budget. They have clear instructions from your wedding planner to be able to film and photograph important moments. Rahul Jindal is an online internet marketer having working experience of more than 5 years yellow wedding theme He loves to create about several topics, particularly on wedding cards and now he is sharing some very helpful wedding party planning applications for Android os users. When you think about getting a wedding venue, presently there are different options available this kind of as hotel, castle, golfing clubs, sports venues, cathedral, beach, public parks and so on. Wedding planner takes all your concepts married in a barn and details and start arranging from the very very first meeting. That method, nothing will be skipped and your wedding day is a memorable day (in the favorable sense! ). The checklist allows mark the venue regarding the wedding which can possibly be conducted like a Conventional Church Ceremony or since a simple Civil Etiqueta in a Manor Home. Invitations, Escort Cards and Thank You ideas for table names for weddings Cards - This is usually an area when you can save on your wedding ceremony planning budget by creating these elements yourself upon the computer or make use of a local stationary retail store or on-line service. From the top of the particular checklist will be things that have to be addressed within just 9 to 12 months from the time regarding your engagement. A place to book with regard to the wedding breakfast plus barn weddings reception can also be facilitated about the checklist. Our unique date was obviously a private ceremony and we decided to possess the wedding and honeymoon all in one hit.

RozwińZwiń

Waltermit

WaltermitWaltermit

London Escorts Imperial Welcome to our London Escort Ladies Gallery of London Escorts Imperial Agency. Pleasant escorts who're there to help and produce you out of your loneliness, escorts who will take your breath away and provde the most pleasant time of life experience. London escorts offers http://paddington-escortagency.co.uk/ you fantastic keep in London metropolis, metropolis which is filled with luxury and enjoyable. Cute, plump, lovely, beautiful and what not, numerous categories of escorts are present in London. The London companies present for the total alternative, you possibly can choose any escort based on your choice and never will you remorse your resolution. London is filled with various escort agencies you will http://paddington-escortagency.co.uk/cheap-escort/ see that varied properly managed and arranged companies which gives for the perfect escort providers. If you end up searching for the escort within the London all it's important to do is make name. Friendly escorts who're there to assist and produce you out of your loneliness, escorts who will take your breath away and provde the most nice time of life experience. London escorts will give you great keep http://paddington-escortagency.co.uk/agency/ in London city, metropolis which is full of luxurious and fun. Cute, plump, stunning, gorgeous and what not, various classes of escorts are present in London. The London businesses present for the complete choice, you possibly can choose any escort according to your choice and by no means will you regret your resolution. London is stuffed with numerous escort businesses you can http://wandsworth-escorts.co.uk/agency/ see various effectively managed and arranged businesses which offers for the perfect escort services. When you are on the lookout for the escort in the London all you must do is make call. Everyone wants the partner for lonely instances or want to be focus in any event or social gathering with the beautiful lady and therefore escort companies in London are manner too systematic and arranged and on call facility can also be out there. London city http://wandsworth-escorts.co.uk/phone/ is full with beautiful and pretty escorts London who are a lot proficient and work with varied companies. And, in case you are searching for delicate escorts in the London then also the varied London companies are there readily ready for you call.

RozwińZwiń

GymGuyMl

GymGuyMlGymGuyMl

Have an individual been feeling tired almost all the day, fatigued, slow or maybe just sensation bloated, it might become a good time to think about a natural body cleanse. You even create toxins in the human evolution slimming raspberry ketone body every day from normal metabolic techniques. Visit their detox diet website for resources and guidelines for producing a safe, effective and gentle detox diet that's perfect for you. To check out the particular dietary plan, you have to consume a fantastic deal of water daily. Therefore make your it objective to design a detox diet plan with minimal uncomfortable unwanted garlic detox water effects and maximum cleansing benefits. These days most of the food found in supermarkets is highly processed that contains refined sugar and SIDE EFFECTS OF MSG. Boost dose to 1000mg 3 x a day if a person still get cravings following 1 week. This specific traditional food is higher in protein, and very abundant in vitamins and mineral and a good source to fight radiation through garcinia cambogia oprah winfrey your body. Your body has a new very complex detox method that actually works as best this can but modern research has discovered that this simply cannot keep upwards with the chemical poisons you are bombarded along with every day. Anytime you hear of typically the detox diet plan, a person more than likely commence thinking about cleaning your own body of toxic substances. These devices leave a great deal of radiation within our bodies, which obviously increases the risk of cancer. I possess a very simple solution for you, ladies: super simple detox, and this means eating detox extremely foods. The most raspberry ketone frequent and natural approach to begin a body detoxing is to stop the bad habits and ginger up a detox diet, nonetheless it is important to check with your physician prior to deciding to punch start a body cleansing plan, as it need to usually be carried away under the advice plus monitor of a medical practitioner. It is important to include foods high in dietary fiber, as this will help rid the kind of toxins and speed up the particular elimination process. Any simple way to slim lower before your wedding without shelling out six months dieting would be to do a detox system having a series of colonics. Not necessarily everybody comply with that program but cleanse cleansing diet is nevertheless desirable to medical professionals since well as yoga gurus.

RozwińZwiń

ChicMl

ChicMlChicMl

Regardless of whether you just want to buy a Wrigglebox Unique Teepee Play Tent or even shop for your whole home, has a zillion points home. The Teepee has pole pouches constructed into the fabric wall space and top ties pre-drilled through the poles. Probably the simplest associated with this all are these claims outdoor play tent idea, which often is easy to build as well as to take down. Not necessarily machine washable, ideal regarding indoor use but ideal for outside play on sun-drenched summer days (not waterproof). Your kid's teepee theme can assist bring your teepee to life if you pick the right one. Made with durable cotton canvas and sturdy wood made support poles, this teepee is sure to inspire hours of fun in addition to play. Instead of canvas, this DO-IT-YOURSELF requires two large shower curtains and a hula hoop. The tent has UV rated protection in order to UPF50+ offering maximum sunlight protection and blocking 99. 7% of UV rays. There are usually some gorgeous tents right here, but if you're feeling handy just look on Pinterest and you'll find lots of DIY ideas. Almost all the hassle has recently been removed from setting up your teepee with FieldCandy's modern all-in-one pole set. This particular exciting children's wigwam teepee is ideal for use indoors plus outdoors in the garden, made with thick water-proof Calico cotton canvas and a strong wooden pole construction. Children's teepees are good for play dates also, to operate around or relax inside. Little known STORE Fact: Our Pow Wow Kids Play Camping tent is most definitely the Teepee and not a Wigwam. This one is the great size for interior play, and also good construction for outdoor play. We're told by the company that gave you this fantastic play tent that a Teepee is a portable framework originally covered in cases or canvas & made for easy transport across the particular Great Plains. Create this colorful turquoise teepee tent along with navy trim in simply a few minutes. What better way to ignite their creativeness than by getting them the teepee tent to play within. It's the perfect place to play make believe with dolls, do to several coloring in a color book, in order to put the puzzle together. Twin tie-offs keep the door flaps open The door does not have a zipper, therefore it is safe regarding children to play within inside the house or outside in the yard.

RozwińZwiń

ChicMl

ChicMlChicMl

Top ten Attributes Of Successful Designers Similarly, dazzling gemstones are perfect for that very specific event, but you will see that equally elegant jewellery featuring highly polished gemstones is more than impressive for the majority of social gatherings. A successful designer is aware the real reason vaeno for every step this individual concluded to create a new design but others may just have speculations about it. A successful designer may always present a rational explanation behind the look he or she created and can switch his critics into his / her admirers with his say confidence. Kids designer wear is widely available these days and nights at most of the major designer wear stores. You can find dating your clothes, shoes or boots, jewelries likewise as different accessories from constant developer debs dresses dublin. A new simple online search will certainly help you find out there the latest offering from such leading brands when it comes to youngsters wear. An individual can also find a whole lot of kidandrsquo; s designer accessories as well being sold at online stores nowadays. A designer who has worked for several industries and understands the group associated can do miracles in his designs as he black in black pussy perceives disparate businesses specifications and their preferences. In the event you do not realize fashion you require not care because with the help of the fashion designer a person can choose to go regarding a complete makeover. As being a visual designer can be a highly lucrative career for anyone who has a new natural design talent and moreover have an vision for grabbing a good opportunity. If the designer does not accept suggestions, he should explain his reasons behind typically the design to convince typically the back-seat drivers. An individual can also find a number of designer wear retail outlets which deal only with dress boutiques in dublin kids wear. Remember designer wear is costly and buying ill fitting clothes for your kids can mean unnecessary waste materials of money. You need to have watched out range of fashion shows upon TV. The models walk on the ramps holding the pretty clothes that usually are designed by the best developers of those days.

RozwińZwiń

PatMl

PatMlPatMl

Why not enjoy a paintball day with friends and family or on a stag weekend in the united kingdom. Everyone who does paintball loves it and it's a terrific way to get the lads together. In the event the paintball should strike you in the face go karting cork and of course your eyes then you could maintain serious trouble. If you have never tried a paintball day in before be prepared, just like you get shot at close range which although is not supposed to happen it often does, it hurts. The whole family can enjoy a day of paintball fun, as you run round the centre attacking your opponents. Paintballing is a superb idea for a dynamic and adventurous day out, and with prices like adventure park watergrasshill this, there's no excuse not to give it a try! Usually in paintballing you are split into two groups and are both given a camp site each that you'll require to safeguard from the other team. If you've been paintballing before then you'll already understand the fundamentals, and become ready to start out the battle. When paintballing you can often just do it for a morning or an afternoon, or even the whole go karting watergrasshill day and usually some type of food is provided at lunchtime and free tea and coffee. Within our Leisure Offers series, these vouchers from Groupon will save you an incredible amount of money on paintballing in Dublin. I don't of course imply shooting each other with real bullets I'm discussing a paintball day. You should listen to you will be using when paintballing is overalls, gloves and a nose and mouth mask. Cheap paintball offers in Cork are a great opportunity so that go karting you can enjoy a dynamic day in the outside. You may well not be released with gloves but I recommend them as whenever a paintball hits your hands are actually hurts. There is nothing more fun than a day out with friends and family or family shooting each other. I don't of course imply shooting one another with real bullets I'm talking about a paintball day. You should notice that you will be wearing when paintballing is overalls, gloves and a nose and mouth paintballing in cork mask. Cheap paintball offers in Cork are a great opportunity that you should enjoy an active day in the outdoors. You may well not be released with gloves but I highly recommend them as when a paintball hits the hands are really hurts.

RozwińZwiń

AndreMl

AndreMlAndreMl

Usted puede que tengas un imprevisto, una emergencia sencillamente hayas encontrado una buena chollo en algún producto sumado a no quieras echar a new perder esa oportunidad. Si quieres un APR bajo, el pago mensual bajo alguien prestamos al instante sin aval para darle un financiación en línea a tener de su puntuación de crédito inferior a la media, determinar tus prioridades y comprar en consecuencia a eso. Las prestamistas privadas comprobaran tu historial crediticio y verificarán cuando eres apto para ter a possibilidade de devolver el préstamo. Otra alternativa es a través para los acuerdos que tenga con algún banco pra prestamo rapido y urgente poder pagarlo en ventanilla. Una vez muchas personas suelen solicitar préstamos en línea urgentes porque necesitan el efectivo ya, es muy notable tomar el recaudo preciso para no caer durante manos de estafadores. Evita esto entrarás en un círculo vicioso del o qual resultará muy complicado arrebatar. Solicitando un préstamo en línea podrás saber si te dan este préstamo en un doble de horas. Compara mis créditos y préstamos melhores online y consigue las http://52o.co/VxcRB mejores condiciones de no meio de todos los préstamos o qual se pueden contratar por Web. Obtener a una línea para crédito ofrece muchas ventajas tanto a los compradores que contratan con mis bancos como a los mismos bancos que ofrecen sus servicios. Una vez más debemos comprender que como cuando em referíamos al tiempo la cual demoraban en aprobar los prestamos personales por Internet, si bien podemos pre-aprobar algun de estos préstamos sobre prestamos express online 10 minutos, la traspaso de los fondos también dependerá de la velocidad y veracidad de una información que le referimos p? linje med empresa prestadora. Los préstamos rápidos de consumo son bastante cómodos y muy melhores pero esto puede llevarte el vicio de ir solicitando préstamos continuamente. Por el equipo del banco, le permite atraer a muchas personas que aparecen interesadas durante este tipo de servicios, garantizando así una gran credifacil san nicolas clientela, a la vez que les permite tener algun cliente fiel por lo menos en todos mis temas referentes a la línea de crédito que incluye la cual ha contratado.

RozwińZwiń

JoseMl

JoseMlJoseMl

PRESTAMOS DURANTE AUTOMOVILES NO IMPORTA DANS LE CAS OÙ LO DEBES, MODELOS 2001 AL 2017, EFECTIVO SOBRE 15 MIN. Cuando ya en alguna ganga has gozado de el preso en efectivo, temos a possibilidade de decirte que es alguma coisa interesante por qué tendrías que saber más menos cómo funciona este servicio, por lo tanto tendrás miles prestamos sin buro de credito via nomina de más ventajas ya la cual en ocasiones al pedir un préstamo en garantizado también las instituciones ght meten a buró de crédito y si offers pagado correctamente todas sus deudas y a momento, lo más seguro es que tengas un buen historial y te pudieran dar un préstamo personal con una cantidad enormemente alta de dinero. Recuerda que este es algun préstamo en efectivo lo pues obtener con tan sólo contar con mis requisitos necesarios, ya la cual si es gente o qual muy seguido tener créditos, estarás en un buen prestamos bancarios sin buro historial crediticio si provides pagado a tiempo, por lo tanto tienes los angeles oportunidad de salir sobre cualquier apuro en el instante contando con mis requisitos necesarios. Por ejemplo en México hay bancos que ofrecen préstamos durante efectivo donde te resuelven en tan solo a few horas, debido a o qual no existe aval, ofrecen tasas y pagos fijos a diferentes plazos, stories como a 6, twelve, 18, 24 36 meses y sin comisión sobre apertura. Sin embargo, Condusef (La Comisión Nacional para una prestamos personales sin buro de credito y sin comprobante de ingresos Defensa de los Usuarios de Servicios Financieros) recomienda tomar cierto tiempo para analizar todas tus selecciones, y es que es una obligación de los prestamistas indicar su KITTY para fines de observacion. Nacional Monte de Piedad: esta odaie de empeño es la más solicitada en territorio nacional mexicano, su proceso solo consiste en la cual el solicitante adquiera la prenda de su propiedad como garantía y sobre esta manera recibe mis préstamos en efectivo sobre prestamos sin buro de credito via nomina manera inmediata. Préstamos a plazos: enel de este el cliente debe cumplir con horarios y entregas fijas y se encuentra obligado a new apegarse a fechas de pagos que ya han sido establecidas por dicha institución, hasta saldarlos prestamos sobre efectivo. Los créditos urgentes durante efectivo exprés pueden dar préstamos desde 30 mil a 5 millones sobre pesos con planes preferentes, los intereses más bajos y a pagos fijos, sin requisitos como buro de crédito comprobar ingresos económicos. Una de las mas recomendables prestamos en efectivo coppel opciones de los préstamos urgentes en efectivo son mis préstamos bancarios. Prestamos resolventes: estos son más flexibles dado a la cual es como si obtuvieras una tarjeta de reputación.

RozwińZwiń

JoshMl

JoshMlJoshMl

After the Second World Battle, the tradition of exchanging jewelry between women and men started gaining popularity, and soon jewelers were loaded with designs specifically for engagement jewelry for men. Jewplus, a top-line rings store that markets a multitude of engagement bands, weddings and bridal ring sets, just lately revealed their latest products. At Bespoke Diamonds, we assist couples sapphire engagment rings with choosing their diamonds engagement ring on a daily basis. If you wear it be sure to don't possess the receipt/diamonds certficate you anywhere for HMRC to find if indeed they do have a blitz on your flight - be aware that they are wise to this and look for shiny new rings on people returning from Dubai. Here in this content, you should come to learn about five most popular styles of halo engagement rings. Fields which includes 14 stores across Ireland is synonymous with beautiful jewellery, stunning diamonds and watches from big brands. If we don't tiffany rings have an gemstone to fit your style, our custom made in our Dublin store can make any style for you Our range includes solitaire rings, trilogy, antique, halo and multi stone proposal jewelry, along with gem stone wedding rings such as sapphires. These kinds of rings are available in various styles and shapes like pave set antique ring, traditional split shank, spherical halo ring, pave gemstone etc. Browse our comprehensive selection of engagement bands online, or set up a comfortable where to buy a claddagh ring, no responsibility consultation to see our collection of rings first hand. You can post the receipt and diamond certificate back from Dubai....but with Emirates post its very unlikely it will ever arrive...and you'll need the diamonds certificate. Jewplus, a top-line charms store that markets a multitude of engagement jewelry, weddings and wedding ring sets, just lately unveiled their latest products. At Bespoke Diamonds, we assist couples with choosing their diamonds engagement ring on a regular basis. If you use it be sure you don't possess the receipt/gemstone certficate you anywhere for HMRC to find if indeed they do have a blitz on your flight - be aware that they are wise to this to check out shiny new bands on people coming back from Dubai. Here in this short article, you will come to know about five most popular varieties of halo engagement jewelry. Fields which includes 14 stores across Ireland is synonymous with beautiful jewellery, stunning diamonds and watches from big brand names. If we don't wedding eternity bands have an engagement ring to fit your style, our developer in our Dublin store can make any style for you Our range includes solitaire rings, trilogy, antique, halo and multi stone engagement jewelry, along with gem stone wedding rings such as sapphires.

RozwińZwiń

Sylwia

praca biurowakOlkusza

Witam mam 33lata i mało aktywny tryb życia. Podczas kuracji w ciągu 10dni schudłam 8kg. Jestem w szoku że poraz pierwszy tyle schudłam w tak krótkim czasie pijąc 6 do 10 szklanek napoju dziennie Kuracje powtórzę napewno za miesiąc.

RozwińZwiń

Michał Ś.

Gdańsk, Polska

Chcę się podzielić moimi pozytywnymi emocjami związanymi z ostatnimi doświadczeniami z syropem Neera. Po pierwsze zastosowałem 8 dniową przeczyszczającą głodówkę wspomagając się syropem. Głodówka przeszła u mnie książkowo - czyli przez pierwsze 3-4 dni trochę się męczyłem ale nie aż tak bardzo. W tym czasie stosowałem dziennie ok. 1,5 litra roztworu wody+200ml syropu + sok z jednej cytryny + szczypta Cayenne. Zazwyczaj wystarczało, ale czasem wieczorem wspomagałem się jeszcze łykiem koncentratu Neera bo nie mam problemów w piciu go bez rozcieńczenia. Po 5 dniu tryskałem wręcz energią i gdyby nie zdrowy rozsądek to bym po pracy jeszcze poszedł pobiegać. Oczywiście wieczorem energia mi się zazwyczaj kończyła, ale nie zmieniałem zupełnie swojego trybu życia - normalna praca od 8 do 16, wyjazdy służbowe itp. 9 dnia oficjalnie zakończyłem głodówkę, choć mogłem spokojnie ją jeszcze prowadzić dalej. Ale prawdę mówiąc trochę mi się to znudziło. Ponieważ tego dnia trochę biegam, to poszedłem tego dnia sprawdzić czy po 8 dniach bez jedzenia moja forma całkiem spadła… I przebiegłem normalnym tempem 7 km po czym siły mnie opuściły jak nożem uciął. Ale następnego dnia było to już 9 km, a na trzeci dzień po głodówce zrobiłem normalny trening 10km w tempie nawet trochę wyższym niż zazwyczaj. Było to wszystko jakieś 1,5 miesiąca przed maratonem gdańskim, w którym zamierzałem wystartować. Wtedy to też wpadłem na pomysł, żeby zamiast żeli i batonów energetycznych pomagających w uzupełnianiu glikogenu na dłuższych dystansach, zacząć używać koncentratu Neera (nierozcieńczony). Metoda zaczęła się sprawdzać rewelacyjnie. Efekt jest ten sam, ale co natura to natura. Nie wiem z czego robią te żele co to je można kupić w sklepach sportowych ale jest to chyba sama chemia. Na Neera energia podczas biegu jest taka sama, w dodatku lepiej się to wchłania i można wziąć sobie do buteleczki większą ilość. Zazwyczaj buteleczkę 100 ml zużywam na 20km biegu. Na maraton poszedłem więc zaopatrzony w 2 takie piguły. Uzupełniałem energię począwszy od 10 km co 5 km po małym łyczku. Oprócz tego na trasie zjadłem tylko 2 banany no i oczywiście regularnie piłem izotonik i wodę co 10 km. Maraton udało się ukończyć w bardzo dobrej formie i w założonym czasie tj. 4 godz. Gorąco polecam stosowanie Neera jako substytutu żeli, ja zamierzam to kontynuować.

RozwińZwiń

ewa r.

ekspedientka w sklepie ogólnospożywczymkatowice polska

Jestem w piątym dniu kuracji, czuję się trochę osłabiona. Kuracja Neera jest bardzo wygodna i smaczna.

RozwińZwiń

Mieczysław G.

Tychy,Polska

Jestem uczestnikiem kuracji Neera drugi raz i mam te same objawy co poprzednio.T.z samopoczucie wyśmienite,spadek wagi,sen bezproblemowy,ciśnienie w dół ,żadne lekarstwa wczesnej nie pomagały.Tak w trzecim dniu lekkie znużenie ale nie na tyle aby nie uprawiać sportu.Waga ostro w dół przed kuracja 116 kg po 7 dniach 108 oczywiście cześć wagi wraca ale efekt jest.

RozwińZwiń

Barbara G.

Gdynia

Robiąc tę kurację miałam wrażenie, że piję jakiś cudowny eliksir. Weszłam w stan całkowitego spokoju i odczuwałam niezwykłą lekkość. Schudłam 6,5 kg.

RozwińZwiń

Bożena B.

Gdańsk

Naprawdę przyjemnie było zrobić tę kurację. Nie miałam żadnych efektów ubocznych, o których czytałam, że mogłyby się pojawić. Moja skóra błyszczała. Ćwiczyłam pozycje jogi przez całą kurację, bo miałam dużo energii. Nawet biegałam z moimi małymi synkami. Rzadko odczuwałam głód i zgubiłam ponad 6 kg, co mnie bardzo cieszy. Od tamtej pory waga nie zmieniła się nawet przez Święta.

RozwińZwiń

Cezary G.

Bydgoszcz

Właśnie skończyłem 10-dniową kurację. Czuję się fantastycznie. Polecam każdemu.

RozwińZwiń

Maria M.

Sopot

Po przebyciu kuracji 5-dniowej czuję się spokojna i wyciszona. Mam ochotę na zdrowe jedzenie. Chcę za jakiś czas powtórzyć kurację, ale już przez 10 dni.

RozwińZwiń

Irena P.

Warszawa

Stosuję Kurację Neera regularnie 2 razy w roku i dzięki temu pozbyłam się wszelkich zmartwień o moją wagę. Wiem, że w każdej chwili mogę sięgnąć po Syrop z Drzew i cytryny i schudnąć parę kilo w kilka dni. To jest naprawdę komfort psychiczny.

RozwińZwiń

Mariola K.

Warszawa

Kuracja jest super. Czuję się świetnie i chcę kontynuować raz w tygodniu. Kuracja robi furorę wśród moich znajomych.

RozwińZwiń

Jakub M.

Gdynia

Jestem w siódmym dniu kuracji i jestem zaskoczony tym jak dobrze się czuję. Od wielu miesięcy nie miałem tyle energii. Żadnych efektów ubocznych.

RozwińZwiń

Patrycja K.

Lublin

"Wybrałam plan 10-dniowy. Dnia drugiego trochę kręciło mi się w głowie i czułam w niej lekki ból. Ale nikt nie przygotował mnie na odkrycie o poranku dnia drugiego. Ubyło mi 2 kg! Czwartego dnia czułam się jakby świat należał do mnie. Po 10 dniach straciłam 8,5 kg. Przez Święta i Nowy Rok wcale nie utyłam."

RozwińZwiń

Joanna H.

Toruń

Chciałabym podzielić się z Wami moimi doświadczeniami z kuracji Neera. Naturalny syrop jest bardzo przyjemny w smaku i całkowicie zaspokajał mój głód. Już po krótkim czasie czułam się wspaniale i przynajmniej 3 osoby dziennie zwracały uwagę na to, jak zdrowo i kwitnąco wyglądam.

RozwińZwiń

Jan M.

Kalisz

Nigdy w życiu nie czułem się tak czysty. Dosłownie czułem jak toksyny i tłuszcz opuszczają moje ciało. Każdego ranka na diecie czułem się jak nowonarodzony człowiek. Największe wrażenie zrobił na mnie fakt, że kuracja jest o wiele łatwiejsza niż przypuszczałem. Nie odczuwałem głodu, którego się spodziewałem, zamiast tego napój Neera dał mi całą energię, która była mi potrzebna, aby wytrwać całe 14 dni. Zrozumiałem, że głód jest rzeczą bardziej mentalną niż fizyczną.

RozwińZwiń

M. Garcia

Richmond, Virginia

"Mój lekarz powiedział mi, że w moim organizmie jest dużo toksyn (prawdopodobnie pochodzących z typowej amerykańskiej diety). Od lat miałam trądzik. Kiedy rozpoczęłam kurację Neera trądzik się nasilił, ale już czwartego dnia zaczął znikać, a siódmego dnia nie było po nim śladu. Moja cera nie była tak gładka od dzieciństwa. Oczyściłam organizm z toksyn! Jestem naprawdę zadowolona z rezultatów. Planuję powtarzać kurację przynajmniej raz w roku.”

RozwińZwiń

D. Owen

San Diego, Kalifornia

"W kwietniu usunięto mi woreczek żółciowy. Przed operacją badania wykazały, że mam poziom cholesterolu 253. Miałem ciśnienie krwi 130 na 80. Latem kupiłem pierwszą butelkę syropu MADAL BAL. Piję go na śniadanie, na obiad jem sałatkę, a kolację pomijam. Wczoraj, 13 października, otrzymałem wyniki badań krwi. Cholesterol spadł do 189. Ciśnienie krwi do 106 na 68. Schudłem 13 kg. Nigdy wcześniej nie osiągnąłem takich nieprawdopodobnych rezultatów. Mój poziom cholesterolu spadł poniżej 200 po raz pierwszy od 22 lat! Chciałbym wam podziękować.”

RozwińZwiń

R. Buhrman

Phoenix, Arizona

"Stosowałem kurację przez 15 dni. Schudłem 8,5 kg, moja skóra błyszczała i czułem się wspaniale. W czasie, kiedy przeprowadzałem kurację, zajmowałem się ciężko chorym krewnym. W tym stresującym czasie zauważyłem,że byłem wyciszony emocjonalnie. Podczas gdy moim celem było oczyszczenie ciała z toksyn, korzyści emocjonalne i duchowe, których doświadczyłem, daleko przerosły te fizyczne.”

RozwińZwiń

David Stouder

właściciel sklepu ze zdrową żywnością "Apple Health Foods", gospodarz programu "Półka z witaminami" w radiu KESTRedwood City, Kalifornia

"Mam dość wymagającą pracę i obawiałem się przeprowadzić kurację. Jednak muszę powiedzieć, że w czasie całej kuracji nigdy nie poczułem się zmęczony i miałem dużo energii. Schudłem 4,5 kg w 5 dni. W moim sklepie zalecamy kurację młodym ludziom, starszym ludziom, właściwie każdy może ją zastosować. Mieliśmy klientkę, która była bardzo sceptyczna i postanowiła zastosować kurację tylko przez 3 dni. Ostatecznie zrobiła 7 dni. W czasie kuracji nie jesteś głodny, bo stale popijasz pyszny, słodki napój Neera. Kuracja oczyszcza ciało na poziomie komórkowym, a jeśli marzysz o zmianie codziennej diety i stylu życia, to jest wspaniały sposób na nowy początek".

RozwińZwiń

Bogdan B.

Legnica

Minął miesiąc od kuracji. Czuję się fantastycznie, wyrównało mi się ciśnienie, codzienna zgaga spowodowana wrzodami żołądka zniknęła. Schudłem 7 kg w 9 dni i do tej pory waga nie wróciła.

RozwińZwiń

Nowak J.

Lublin

Mój ojciec (75 lat) w 14 dni kuracji schudł aż 11 kg. Po kuracji wykonał badania lekarskie i jego wyniki były doskonałe. Polecam! Sam jestem naturoterapeutą.

RozwińZwiń

Ilona A.

Gdynia

Jestem w pozytywnym szoku. Od lat cierpię na gościec stawowy. Po przeprowadzeniu 5-dniowej kuracji drętwienie palców i opuchlizna stawów całkowicie ustąpiły!

RozwińZwiń

Urszula Genowefa Wilson

Anglia

Serdecznie witam i pozdrawiam z północnej Anglii. O kuracji Neera dowiedziałam się z miesięcznika "Nieznany Świat" i zamówiłam ją w Ksiegarni Nieznanego Świata. Stosowałam ją od 8 do 18 kwietnia 2008 r. Podczas kuracji jako środek przeczyszczający stosowałam MOVICOL - jest to łagodny specyfik stosowany dla inwalidów z upośledzeniem układu ruchu. Lekkie osłabienie poczułam w czwartym i piątym dniu kuracji, ale po dwudziestominutowym relaksie w pozycji leżącej dobre samopoczucie powróciło i trwa. Sama jestem terapeutką i opracowałam własną kurację oczyszczającą "Sprzątanie Wnętrza Ciała", którą z wielkim powodzeniem stosowałam w Europie i Ameryce. Przyznaję, że Kuracja Neera jest doskonała. Rzeczywiście odmładza, zmienia wygląd skóry, znikają zmiany pigmentowe i podskórne guzki tłuszczowe. Zmniejszają się cienie pod oczami. Ustały kłucia w okolicy serca. Straciłam 7 kg wagi, 12 cm w pasie, 6 cm w biodrach. Podczas kuracji ani ja ani mój mąż nie odczuwaliśmy przykrego zapachu z ust, który jest charakterystyczny dla poprzednio stosowanych przeze mnie innych kuracji.”

RozwińZwiń

Jan K.

Warszawa

Zastosowałem kurację oczyszczającą Neera już dwa razy. Wyniki przeszły moje oczekiwania i tak naprawdę pojawiają się po kuracji: oczyszczenie spowodowało polepszenie wyglądu skóry schudłem około 3 kg samopoczucie znacznie się poprawiło mój organizm powraca do naturalnych reakcji: to dziwne, ale jem dużo, dużo wolniej, lubię przeżuwać to co jem i samoistnie zwiększyła się dawka warzyw i owoców surowych przed kuracją marzłem, co było problemem, bo nawet latem musiałem spać w grubej piżamie i w czapce - po kuracji ta przypadłość zupełnie zniknęła, nie muszę już spać w czapce, a nawet piżama okazuje się zbędna mój sen jest znacznie spokojniejszy Po pierwszym zastosowaniu kuracji Neera namówiłem moją mamę na oczyszczenie. Moja mama w tym roku ukończyła 80 lat i ogólnie rzecz biorąc jest bardzo zdrową osobą, ale i dla niej kuracja Neera zrobiła coś dobrego: moja mama schudła około 7 kg jej skóra wygląda na zdrowszą zawsze rano miała problem ze wstawaniem, określiła to jako odrętwienie i musiała się trochę pogimnastykować w łóżku, aby wstać. Nie było to zbyt uciążliwe, ale jednak czuła, jak to określała, ciężkie nogi i ciężkie ręce. Po kuracji mówi, że wstaje z łóżka jak 60 - tka miała operację zaćmy na oczy i zawsze musi zakrapiać oczy specjalnym płynem kiedy zaczyna widzieć "czarne nitki", po kuracji nie musiała przez długi czas stosować kropli do oczu mama była bardzo wdzięczna, że namówiłem ją na tę kurację oczyszczającą, bo naprawdę poczuła się zdrowa.

RozwińZwiń

Elżbieta K.

Poznań

Moja przygoda z syropem Madal Bal zaczęła się prozaicznie w lutym tego roku. Chciałam schudnąć i to był główny cel. Koleżanka opowiedziała mi o syropie i jego dobroczynnym działaniu. Oczywiście dla ogólnego "dobrego wrażenia" i samouspokojenia mówiłam o oczyszczeniu organizmu, wzmocnieniu odporności itp. W tym też czasie przygotowywałam się do operacji endoprotezy stawu biodrowego. W ciągu ostatnich kilku lat przebyłam już kilka różnych operacji. Coraz gorzej znosiłam narkozy i trudniej dochodziłam do zdrowia. Bałam się więc oczywiście tej czekającej mnie w kwietniu. Aby było mi raźniej namówiłam również siostrę na wspólne odchudzanie. Bardzo pozytywnie nastawiona rozpoczęłam kurację. Uważnie obserwowałam nasze reakcje. Pracujemy razem, więc miałam nadzieję na wspólny doping. Tym czasem okazał się zupełnie niepotrzebny. Obie nie odczuwałyśmy zupełnie głodu. Zastanawiałam się jak długo wytrzymam. Drugiego dnia w porze obiadowej poczułam lekki głód. Szybko wypiłam szklaneczkę napoju i zajęłam się czymś pracochłonnym. Wieczorem rozbolała mnie głowa więc poszłam spać. Potem było już tylko "z górki". Czułam się wyśmienicie. Przygotowywałam posiłki dla całej rodziny, siadałam z nimi przy stole z moim napojem nie odczuwając tego jako wyrzeczenie, nie czułam głodu, apetytu na różne potrawy. Nawet ze spokojem patrzyłam jak wcinają ciasto czy piją kawę, bez której do tej pory nie wyobrażałam sobie życia. Czułam się pełna "dobrej energii", bez wysiłku robiłam wiele rzeczy, nie czułam się osłabiona. Po dziesięciu dniach stwierdziłam, że wcale nie mam ochoty "wracać" do dotychczasowego sposobu jedzenia. Nie miałam ochoty jeść! Przedłużyłam sobie dietę jeszcze o dwa dni. Potem na sokach i warzywach pozostałam jeszcze tydzień też nie odczuwając głodu. Marzyłam o schudnięciu 8-10 kg. Niestety nie udało mi się to. Zgubiłam "tylko" 6 kg. Ale co najważniejsze nie powróciły mi one do dziś (a minęły już cztery miesiące). Nie ukrywam, że kontroluję to co obecnie jem i ile, ale nie stanowi to dla mnie problemu. Zdarzają mi się chwile szaleństwa i nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia, bo potrafię je poskromnić w ciągu kilku dni. Kawę piję teraz dla przyjemności, a nie dlatego że nie przeżyłabym bez niej dnia. Słodycze kuszą mnie nadal i w małych ilościach nie odmawiam ich sobie od czasu do czasu. Najważniejsze jednak, że po operacji którą przybyłam w kwietniu nieporównywalnie szybko odzyskałam siły. Nie miałam komplikacji po narkozie. Czułam się lekka i pełna energii. Z moich doświadczeń skorzystało już kilka osób, którym poleciłam syrop. Teraz gdy tylko skończą się moje ulubione owoce zamierzamy razem z mężem przejść na dietę. Ja, by znów się oczyścić (no i przy okazji coś jeszcze zgubić) a mąż, by zyskać dobre samopoczucie. Zachęcam i polecam

RozwińZwiń

Agnieszka D.

Gdynia

O tym, jak kuracja Neera sobie mnie wychowała.... Po pierwszej kuracji waga wskazała ubytek 4,5 kg, ale miałam wrażenie jakbym schudła conajmniej 10 kg, bo czułam się tak niezwykle lekko. Nikomu nic nie powiedziałam. A znajomi mówili: "Co Ty zrobiłaś? Podoba mi się jak teraz wyglądasz". Po paru tygodniach zrobiłam drugą kurację. Ale jakież było dopiero moje zdziwienie, kiedy po tej drugiej kuracji nie powróciło już łaknienie słodyczy, a kawa, z którą próbowałam się rozstać od paru lat po prostu przestała mi smakować! Nie tylko nie wróciłam do wagi sprzed kuracji, ale nawet schudłam kolejne 3 kg dzięki zdrowej diecie bez słodyczy.

RozwińZwiń

Magda M.

Warszawa

Przeszłam "podręcznikowo" 10-dniową kurację (łącznie z bezbiałkowym dniem przed i trzema dniami wychodzenia z oczyszczenia - tak jak podane w książeczce). Cały proces zakończyłam przed dwoma tygodniami, więc piszę z pewnego dystansu, gdy efekty tej kuracji mogę lepiej ocenić: nigdy wcześniej nie przetrwałam tak długiego procesu "bez jedzenia" w sposób tak bezbolesny i w gruncie rzeczy smaczny schudłam równo 5 kg, z czego 1 kg wrócił po rozpoczęciu jedzenia, a pozostałe nie jestem typem "zajadacza" różnych stresów i napięć, to się niewątpliwie zmniejszyło, a już na pewno nie mam zwiększonego łaknienia, różnych apetycików i chceń, jem, bo jestem głodna, najadam się i mam spokój (tak, jakby wyregulowała się moja wewnętrzna busola, nie potrzebuję junkfood i jakichś dużych ilości) nie traktowałam tej kuracji jako odchudzającej, wiadomo, że jak się nie je to człowiek chudnie, a jak je za dużo to tyje i nie pomogą na to żadne wynalazki; podobało mi się, że nazywa się oczyszczająco-odmładzająca i sądząc po reakcjach moich znajomych rzeczywiście taka jest najbardziej poruszona jestem faktem, że zdecydowanie poprawił mi się wzrok (byłam już o krok od nabycia okularów do czytania i po kuracji okazało się, że nie jest to jeszcze potrzebne) mam 47 lat, biologicznie trudny czas dla kobiety, a ja chodzę sobie spokojna i uśmiechnięta raz w tygodniu robię dzień z kuracją, nie dla tego, że liczę na jakieś spektakularne efekty, ale dlatego, że się jakoś zwyczajnie dobrze czuję namówiłam na kurację trzy przyjaciółki ...

RozwińZwiń

Helen Grant

magazyn „Elle”Wielka Brytania

„Spróbowaliśmy tej kuracji i naprawdę działa! Daje ciału odpocząć – od wszystkiego! Twoje ciało czuje się oczyszczone, a skóra odzyskuje elastyczność”.

RozwińZwiń

Trevor Smith

Australia Zachodnia

Więcej skupienia i energii w pracy „Pracuję dla dużej firmy, gdzie zajmuję się nocnymi dostawami. W ciągu ostatnich miesięcy czułem znaczne pogorszenie koncentracji, popełniałem coraz więcej błędów. Naprawdę próbowałem się skupić, jednak nocne zmiany odciskały na mnie coraz większe piętno. Przyjaciel, który sam miał dobre doświadczenia z dietą, polecił mi kurację Neera. Zdecydowałem się na siedmiodniową wersję i to było w sam raz. Uznałem to za wyzwanie, a zanim się spostrzegłem, kuracja się skończyła. Nie chodziło mi nawet o utratę wagi, co o zyskanie energii. Muszę przyznać, że od dawna nie czułem się tak dobrze jak po zakończeniu kuracji miesiąc temu. Przejaśniło mi się w głowie, nie popełniam już błędów w pracy. Jestem bardzo skoncentrowany, a dzięki detoksykacji moja wydajność poszła w górę. Czuję, że znowu żyję, a dzięki poprawie koncentracji 4 godziny pracy wykonuję w 3 i pół. Niemal nie mogę uwierzyć w to, jaki wpływ na moją pracę ma poprawa zdrowia. Nawet moje zasoby energii wzrosły, nie czuję się już tak zmęczony po pracy. Z takimi rezultatami ta kuracja jest warta każdej złotówki!”

RozwińZwiń

Darrell Barnett

Nowa Południowa Walia, Australia

3 dni postu, 3 dni jedzenia i wielka oszczędność pieniędzy! „Stosowałem kurację Neera przez ostatnie 3 miesiące – naprzemiennie 3 dni postu oraz 3 dni zwykłego jedzenia i czuję się świetnie. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że straciłem 12 kg. Ważę teraz 79 kg, to idealna waga dla mnie. Nie mam problemów z przestrzeganiem zasad kuracji, a sam napój uważam za bardzo smaczny. Mogę polecić tę kurację wszystkim, którzy prowadzą aktywny tryb życia i często podjadają wieczorami. Zaoszczędziłem na tej kuracji fortunę!”

RozwińZwiń

Liz Shepard

Melbourne, Wiktoria, Australia

Nareszcie skuteczna kuracja „Kuracja Neera to prawdziwe wybawienie! Przeprowadzam teraz 3-4-dniową wersję co jakieś 3 miesiące. W połączeniu z bardziej świadomą dietą (przeważnie) i ruchem (półgodzinne spacery 4-5 dni w tygodniu) udało mi się zrzucić 6 kilogramów i od 13 miesięcy utrzymuje tę wagę (pomimo wahań wagi w okolicy świąt). Nigdy nie byłam szczęśliwsza w swoim ciele. Próbowałam różnych diet, lecz żadna prócz kuracji Neera nie dawała długotrwałego efektu!”

RozwińZwiń

Kerryn Bracken

psychologSydney, Australia

Mogłabym tak bez końca „Po okresie folgowania sobie w jedzeniu i nadużywania alkoholu chciałam szybko stracić na wadze. Postawiłam więc sobie za cel pięciodniową kurację Neera. Wytrwanie było łatwiejsze, niż myślałam. Po pięciu dniach czułam, że mogłabym tak bez końca. Czułam się lżejsza, czystsza, zdrowsza i mogę szczerze powiedzieć, że cel został osiągnięty!”

RozwińZwiń

Rick Toh

(18 kwietnia 2004, przed kuracją: 173 cm, 90 kg, BMI: 30,1% - po 8 miesiącach i 3 kuracjach Neera: 79 kg, BMI: 26%)Singapur

Pozbycie się 21 kg, poprawa cery, koniec z łysieniem „Miałem straszny trądzik, którego jedynie za sprawą kuracji Neera udało mi się pozbyć. Po siedmiu dniach postu moja waga spadła z 90 kg do 85 kg. Próbowałem różnych diet i ćwiczeń, by zmniejszyć objętość brzucha, nic jednak nie pomagało. Dlatego też gdy zobaczyłem rezultaty pierwszej kuracji, następną zacząłem zaledwie tydzień później, po czym trzecią po miesiącu. Utrata wagi była znacząca, a ja od dawna nie miałem tyle energii. Teraz zwracam więcej uwagi na to, co jem. Kolejną zaletą jest to, że przestały mi wypadać włosy, nie stosuję już żadnych kosmetyków. Poza tym świetna rzeczą jest to, że nie przybieram ponownie na wadze!”

RozwińZwiń

Brandon Goh

Singapur

Post zyskał dla mnie na znaczeniu „Kuracja Neera naprawdę odmieniła moje życie! Próbowałem rozmaitych diet i regularnie chodziłem na siłownię przez ostatnie cztery lata, jednak to za sprawą kuracji Neera udało mi się pozbyć niechcianych centymetrów. W ciągu ostatnich trzech miesięcy dwa razy pościłem przez trzy dni, łącząc to z lekką wersją kuracji po południu (tzn. zastępowałem obiady napojem Neera) i straciłem 5 kg na dobre! Teraz ważę 68 kg, to waga, której nie osiągnąłem od czasów młodości! Zajmuję się modą, ubrania są moją pasją, a teraz faktycznie dobrze na mnie wyglądają! Kiedy próbowałem innych diet, zawsze byłem zmęczony i poirytowany, nawet gdy tylko próbowałem utrzymać wagę. Kuracja Neera jest zupełnie inna. Na początku może chodziło tylko o odchudzanie, teraz jednak post zyskał dla mnie na znaczeniu: teraz nie chodzi tylko o wagę, lecz o odnowę całego ciała od środka. W ten sposób zbędne kilogramy znikają same z siebie. Nie pamiętam nawet, kiedy byłem taki żywotny, moje zasoby energii wzrosły nie do pomyślenia. Od kiedy stosuję kurację Neera, codziennie się wypróżniam, co samo w sobie jest dla mnie małym cudem. Zacząłem też zdrowiej się odżywiać – codziennie jem brązowy ryż, a moja skóra błyszczy. Jestem skoncentrowany i pełen werwy, udaje mi się więcej zrobić. Świetna sprawa!

RozwińZwiń

Nick Bilbja

Sydney, Australia

Przyszła moja kolej na dietę „Jako osobisty trener z osiemnastoletnim stażem widziałem wiele <> produktów, których reklamy zawierały obietnice bez pokrycia. Paru moich pacjentów nawet spróbowało <>, lecz szybko go porzucili. Wtedy jednak zacząłem pracować z rodziną, która wspólnie spróbowała tej kuracji i ich rezultaty były niewiarygodne: ojciec, matka i syn łącznie zrzucili 23 kg w zaledwie tydzień. Wyglądali świetnie i tak też się czuli, więc w końcu pomyślałem: Dobra, teraz moja kolej! Stwierdziłem, że dieta jest super. Chciałem skupić się na oczyszczaniu bardziej niż odchudzaniu, a i tak zrzuciłem jakieś 3,5 kg w pięć dni, nie miałem też żadnych zachcianek żywnościowych. Od tamtej pory polecałem kurację wiele razy, słyszałem też wiele pozytywnych opinii na jej temat. Każdy powinien przeprowadzać taką kurację dwa razy do roku – dla lepszego samopoczucia i by pozbyć się zbędnego balastu”.

RozwińZwiń

Minal

Hongkong

Przejrzystość umysłu, wewnętrzny spokój i dobre samopoczucie „Próbowałam wielu różnych detoksów, od <> po tygodniową kurację na filipińskiej farmie. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że nic nie działa tak dobrze jak kuracja Neera. W trakcie półtora roku przeprowadziłam dwie dziesięciodniowe kuracje, jak też kilka jedno- lub trzydniowych. Najwyraźniejszym dla mnie efektem kuracji było ogólne poczucie wewnętrznego pokoju i dobrego samopoczucia, które pojawiało się po 3-5 dniach kuracji, jak też poprawa cery, włosów i paznokci. Dodatkową zaletą jest utrata wagi. W obu przypadkach zrzuciłam 4,5 kg w dziesięć dni, a uczucie wzdęcia zniknęło. Pracuję na pełen etat i byłam zadziwiona wysokim poziomem uwagi i koncentracji po pierwszych trzech dniach. Syrop Neera jest naprawdę wyjątkowy i z pewnością był wart czasu potrzebnego, by go opracować. Mimo dość niewielkiego spożycia kalorii byłam bardziej wydajna w moich codziennych obowiązkach. W trakcie drugiej dziesięciodniowej kuracji chodziłam na 30-45-minutowe spacery, nie czując po nich ani odrobiny zmęczenia. Dużo lepiej też sypiam, a sukcesy moich kuracji inspirują mnie do prowadzenia zdrowszego trybu życia. Bardzo się cieszę, gdy ludzie mówią mi, że wyglądam dużo młodziej. Ta kuracja to wspaniały sposób na znalezienie oazy spokoju i bezpieczeństwa wewnątrz siebie. Jedna porada na koniec: miętowa herbata pomaga pozbyć się bólu głowy, który może pojawić się drugiego lub trzeciego dnia kuracji”.

RozwińZwiń

H. Wilson

Livermore, Kalifornia, USA

Odzyskałam równowagę trawienną „Po peanach, jakie słyszałam od brata i siostry na temat kuracji Neera i z powodu lekkiej nadwagi zdecydowałem się spróbować pięciodniowej kuracji. W czasie tych pięciu dni straciłem 4,5 kilograma, a następne 3 kg w ciągu następnych dwóch tygodni, po prostu zastępując jeden lub dwa posiłki napojem Neera. Co więcej, żona zgodziła się pościć wraz ze mną, dzięki czemu udało jej się odzyskać równowagę trawienną, o co od lat się starała. Kuracja Neera naprawdę mnie przekonała!”

RozwińZwiń

Eugene L. Meyers

Oregon, Kanada

Nieskomplikowana, czuję się, jakbym szybowała „Kurację Neera znam już od 6 lat, regularnie ja powtarzam i jestem z niej w pełni zadowolona. Kuracja Neera jest nieskomplikowana, a po trzecim dniu zaczynasz unosić się nad ziemią. Zawsze świetnie się czuję w trakcie kuracji, nie przeszkadza mi w uczęszczaniu na siłownię. Właśnie robię kolejne powtórzenie i straciłam 2,5 kg w siedem dni. W ciągu następnych 8 dni zamierzam zrzucić jeszcze więcej. Moja standardowa dieta trwa 15 dni, po czym robię 6 miesięcy przerwy. To świetny program dający zadziwiające rezultaty!”

RozwińZwiń

Ulrike Kern

Trener wellness Landhotel TrampeBreydin, Niemcy

To, co dobre w kuracji Neera: jest alkaliczna „Chciałam spróbować kuracji Neera, by później zasugerować jej włączenie w nasz program wellness. Byłam całkiem zadowolona z pięciodniowej kuracji, a dzięki przejściu na dietę rozdzielną po zakończeniu kuracji łącznie zrzuciłam 8 kg. Zmniejszyłam obwód talii, mój brzuch znów jest płaski. Po ciąży nagle przeskoczyłam z rozmiaru 36 na 44, przybierając na wadze mimo prób przeprowadzania diety. Teraz w końcu mam rozmiar 42. W trakcie kuracji czułam się całkowicie sprawna. Cera mi się trochę pogorszyła w pierwszych dniach diety, lecz wkrótce zaczęłam wyglądać lepiej niż przed kuracją. Poprawiła mi się też koncentracja. Dobrą rzeczą w kuracji Neera jest to, że ma alkaliczne działanie pomimo zawartości cukru. Zamierzam regularnie powtarzać tę kurację, a teraz oferuję ją w programie wellness naszego hotelu wraz z maseczkami z alg morskich i sauną z podczerwieni, by wspomóc zewnętrzne i wewnętrzne oczyszczanie tkanek”.

RozwińZwiń
Jesteś użytkownikiem kuracji? Czekamy na Twoją opinię o syropie NEERA.