Oczyszczanie organizmu raz jeszcze…

Stres, pośpiech, byle jaka dieta, niska świadomość własnych potrzeb, brak ruchu i czasu dla siebie – to nasza dzisiejsza rzeczywistość. Ten model życia jest toksyczny, a do tego dochodzą toksyczne relacje i związane z nimi toksyczne emocje. Nic dziwnego, że czujemy się i wyglądamy coraz gorzej.
Złe samopoczucie, brak energii, ciągłe zmęczenie, niska odporność, stany lękowe i depresyjne, chroniczne napięcie, częste stany chorobowe i zapalne to sygnały ostrzegawcze, które wysyłają nam przeciążone toksynami zdesperowane ciało i umysł. Regularnie przeprowadzany detoks to w dzisiejszych czasach konieczność! Oczyszczanie organizmu stało się potrzebą dzisiejszych czasów.
Istnieje wiele sposobów na pozbycie się toksyn.Warto wybrać naturalną metodę, która nie zaburzy funkcjonalności naszego organizmu. Polecamy zapoznać się z naturalną dietą oczyszczającą – dieta Neera , jest to smaczna, przyjemna i łatwa dieta płynna, podczas, której organizm mobilizuje się do oczyszczania.
Oczyszczanie organizmu często mylone jest z dietą odchudzającą. Jednak podczas procesów oczyszczania utrata wagi znajduje się na ostatnim miejscu korzyści wynikających z detoksu. Z punktu widzenia jogi i ajurwedy, a także większości systemów medycznych innych niż medycyna konwencjonalna, człowieka należy pojmować holistycznie. Proces odtruwania w takim niekonwencjonalnym podejściu będzie zatem służył znaczącej poprawie pracy narządów wewnętrznych, odmłodzeniu oraz polepszeniu wyglądu.
Każdy organizm ma indywidualne potrzeby detoksu, warto znaleźć najlepszą metodę dla Siebie.