Przygotowanie do kuracji Neera

Przed każdym ważnym działaniem warto się przygotować. Jeżeli czujesz, że Twój organizm potrzebuje oczyszczenia warto zadziałać. Kuracja Neera w naturalny sposób oczyszcza organizm z toksyn. Jeśli do kuracji odpowiednio się przygotujesz to zminimalizujesz potencjalne nieprzyjemne objawy pierwszych dni oczyszczania. Polecamy w ramach przygotowań do kuracji Neera przez kilka dni jeść głównie warzywa i owoce oraz pić dużo wody. Kilka dni lekkiej diety przed rozpoczęciem kuracji powinno ułatwić zmianę diety na płynną.

Dzień przed kuracją:

Polecamy jeść lekkie posiłki warzywne bogate w błonnik, pić dużo wody, herbat ziołowych i soków. Po południu jedz niewiele lub jedynie zupy, bądź też zastąp posiłek swą pierwszą porcją napoju Neera. Przed snem wypij jeden kubek delikatnej herbaty przeczyszczającej, by wspomóc pierwsze poranne oczyszczanie jelit.

Okres przejściowy przed i po kuracji:

Podczas pierwszego dnia postu w twoich jelitach nie powinny znajdować się już żadne resztki pożywienia zawierające proteiny pochodzenia zwierzęcego, gdyż są one szczególnie toksyczne i mogą prowadzić do choroby. Dlatego jest ogólnie zalecane, by unikać mięsa i produktów zwierzęcych na kilka dni przed postem i zmienić dietę na lekkie, nie przetwarzane jedzenie bogate w błonnik i wodę, w celu przygotowań do oczyszczania jelit. Surowe warzywa, sałaty, zielone koktajle i zupy idealnie się do tego nadają. Oprócz tego należy spożywać dużo płynów, zwłaszcza wody i herbat ziołowych.