Chudnij i oczyszczaj organizm z Neera!

Jest pewna dieta opracowana dla tych, którzy nie potrafią na dłuższa metę zrezygnować z ulubionego jedzenia. Jej koncepcję wymyślili dr Mosley i dr Spencer. Jej słuszność potwierdza teza, że deficyt kaloryczny na poziomie ok 1500 kcal pozwala na zdrową utratę masy ciała, a krótkotrwałe posty pozytywnie wpływają na długość życia i zdrowie.

 

Dieta przez 2 dni w tygodniu?

Zgodnie z jej zaleceniami przez 5 dni w tygodniu można jeść wszystko, do syta, ale w granicach zapotrzebowania kalorycznego pozwalającego na utrzymanie wagi. Podczas pozostałych 2 dni – należy ograniczyć kaloryczność do minimum, ale zachować jak najwięcej składników odżywczych. W praktyce wygląda to tak, że wybierasz sobie 2 dni w tygodniu, kiedy pijesz wyłącznie napój przygotowany na bazie syropu Neera, a przez resztę tygodnia odżywiasz się jak do tej pory. Dzięki temu, że w dni postne spożywasz około 600-800 kcal to w skali tygodnia daje deficyt na poziomie około 1200-1600 kcal – czyli wystarczająco, by zdrowo schudnąć około 1 kilogram w ciągu 7 dni. Jednocześnie dbasz o dostarczenie organizmowi niezbędnych witamin i minerałów, w które bogaty jest syrop Neera.

Jeśli w okresie picia napoju Neera dodatkowo spożywać będziesz ziołowe napary, a raz na miesiąc lekką herbatkę przeczyszczającą, to Twój organizm skorzysta podwójnie – będzie redukował nadprogramowe kilogramy oraz pozbywał się nagromadzonych w organizmie szkodliwych substancji i zalegających w jelitach niestrawionych resztek pokarmów.

dieta wybór jabłko pączek

Dieta 5:2 z Neera jest dla tych, którzy nie lubią wybierać!

Dla kogo jest ta dieta?

Dieta ta polecana jest dla wszystkich, którym ciężko jest rozstać się z ulubionym jedzeniem lub ich nieregularny tryb życia sprawia, że przestrzeganie idealnej, zaplanowanej co do posiłku diety jest niemożliwe.

Dieta 5:2 pozytywnie wpływa również na psychikę. Podczas typowych redukcyjnych diet często wręcz marzymy o słodkich i słonych przekąskach, których nie mamy w jadłospisie. W tym wypadku nie musimy sobie niczego odmawiać – oczywiście przez 5 dni w  tygodniu. Jednak nawet taki tryb sprawia, że nie wpadamy w obsesję myślenia o słodyczach.

Oczywiście warto na co dzień ograniczyć mięso, spożywać więcej owoców i warzyw, pić wodę i ograniczyć słodycze, bo wpłynie to nie tylko na nasze zdrowie, skuteczność diety, ale również na bardziej efektywną detoksykację w dni postne.

 

Neera dwa razy w tygodniu to tryb diety nastawiony na oczyszczanie i odchudzanie. Sprawdza się u wszystkich, a szczególnie tych, których zawiodły stosowane dotychczas diety. Wypróbuj dietę 5:2 z syropem Neera!